ZALOGUJ SIĘ

Jak sprawdzić ilość słów dodanych do powtórek?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Czy można gdzieś sprawdzić ile ma się dodanych słówek w powtórkach? Jest możliwość sprawdzenia wszystkich elementów (słów i zdań), ale chciałabym wiedzieć ile mam słówek, a tym samym oszacować ile mniej więcej angielskich słów już znam.
mniszka
karol.k - Wątek przeniesiony do działu Forum.

Pozdrawiam
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Ilość dodanych słówek możesz sprawdzić w łatwy sposób odszukując siebie w rankingu (Twoje postępy->Ranking użytkowników -> Powtórki).
jwerner
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
mniszka - Ta metoda coś nie działa w moim przypadku, z tych rankingów wynika, że mam 95 tys. powtórek i 25 tys. dodanych słów podczas całej mojej nauki na etutorze. Natomiast w statystykach mam łącznie dodanych 14 tys. elementów- i teraz nie wiem ile z tych 14 tys. elementów to pojedyncze słówka. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, ilość dodanych słów w rankingu liczy słówka i zdania, natomiast w przypadku resetu postępów nauki, ilość nie jest resetowana i przy następnym dodawaniu dalej nalicza jako nowe słówka które już były, do ilości dodanych, czyli oszukuje. Za prawidłowe, uważam, należy uznać ilość elementów podawanych w statystykach.
Niestety nie wiem ile jest dodanych słówek i jak to sprawdzić.

Pozdrawiam.
?
Gość
mniszka - Wygląda na to, że nie da się sprawdzić, ile jest samych słówek, szkoda. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam! Aby sprawdzić ilość słów dodanych do powtórek, należy kliknąć na "Twoje postępy" a następnie na zakładkę "Statystyki" - wówczas otrzymamy możliwość dokładnego przejrzenia różnej ilości liczb - np. łącznej liczby elementów dodanych do powtórek czy też łącznej liczby wykonanych powtórek, ćwiczeń itd. Więcej na temat powtórek można znaleźć także na stronie: https://www.etutor.pl/help/repetitions. Pozdrawiam :)
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki