ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego mnie wylogowuje nieraz w trakcie robienia ćwiczenia?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Raz na jakiś czas ni stąd ni zowąd mnie wylogowuje (to miało miejsce kilka razy), nieraz w trakcie robienia ćwiczenia, a ja nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje i to mi przeszkadza. Na ogół nie ma z tym większego problemu, a potem nagle...
Nie wiem, z czego to wynika.
K
Kardamon
zorija - też tak mam- ale najgorzej jeżeli wylogowuje mnie w trakcie pisana na forum ,raz mi się tak zdarzyło,że prawie już skończyłam pisać i po kliknięciu na "dodaj" mnie wylogowało i wszystko utraciłam ,musiałam na nowo tworzyć swoje "mądrości" - to trochę ,delikatnie mówiąc deprymujące.Myślałam,że to tylko u mnie wyskakuje. - 11 lat temu
Kardamon - Też myślałam, że tylko ja ten mam problem. Miałam nadzieję, że to chwilowe, ale się powtarza i dziś znowu się powtórzyło. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Witam, prawdopodobnie to dzieje się u każdego i rzeczywiście czasem jest zaskakujące. Po zalogowaniu wraca na stronę na której się było. Prawdopodobnie jest to sprawdzanie czy z konta korzysta właściwa osoba. Take przypadki zdarzają się częściej, jak zalogowuję się do serwisu za pomocą innej przeglądarki, lub na innym komputerze. W normalnej nauce to nie jest duże utrudnienie, no ale czasami denerwuje.

Pozdrawiam.
?
Gość
Ewelina79 - U mnie nic takiego nie ma miejsca. - 11 lat temu
waldibe1 - U mnie też coś takiego się nie dzieje - wydaje mi się , że masz niezaktualizowaną przeglądarkę - 11 lat temu
barwa.jesienna - Ja też nie mam takich problemów. - 11 lat temu
efogt - Mnie się zrobiło raz,poprawiałam akurat jakąś prace, zadziwiłam się trochę że muszę się drugi raz logować, zastanowiłam się co to mogło być i zupełnie o tym zapomniałam. Więcej przypadków już nie miałam. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uważam, że ktoś to powinien skorygować ponieważ tak nie powinno się dziać. Pozdrawiam
B
Barbara33
Gość - Moim zdaniem o ile takie coś ma być, to powinno się zdarzać przy wchodzeniu na daną stronę, a nie w trakcie nauki.

Pozdawiam.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak już byłoby lepiej. W zasadzie tak bardzo to by mi nie przeszkadzało, gdybym rozumiała, dlaczego tak się dzieje i póki co, niczego w ten sposób nie straciłam.
Bardziej irytujące bywa, kiedy czasem ćwiczenia działają wolno.
K
Kardamon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie wylogowało ostatnio kilka razy, ale tylko około godziny 23.00.
piter_c
Kardamon - W moim przypadku to bywały różne pory dnia i nocy. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również zauważyłem występowanie tego problemu. W moim przypadku nagłe wylogowanie występuje w czasie wykonywania powtórek. Pewnie dlatego że większość czasu jaki spędzam na etutor przeznaczam na powtórki.
Pierwszy raz doświadczyłem tego problemu już parę miesięcy temu ale nie zwracałem na to uwagi. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ten problem występuje tak powszechnie. Wylogowanie zdarzało mi się i nadal zdarza o każdej porze dnia i nocy więc nie ma tu reguły. Nie wiem czy może to mieć jakieś znaczenie, ale używam przeglądarki Firefox, obecnie w wersji 19.

Pozdrawiam
O
okm18
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu robię powtórki na kompie i zdarzyło mi się właśnie, że mnie wylogowało. Na tablecie to się nie zdarzało za to nieraz wyskakiwał błąd przeglądarki co mogło być reakcja tablet na ten sam problem.

Czy zgłaszał ktoś problem wylogowywania do eTutor ?
P
Pixem

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Prosimy o zgłaszanie tego typu problemów na [...]@etutor.pl
Każdemu przypadkowi postaramy się wtedy przyjrzeć indywidualnie.
Niestety, w chwili, gdy zgłoszenia pojawiają się tylko na forum - może się zdarzyć, ze je "przegapimy".

Pozdrawiam :)
japonskiwachlarz
Kardamon - A co działo się wczoraj (tak gdzieś po 22h), bo podczas robienia dyktanda dwa razy mi się zawiesiło, informując mnie, że trzeba wcisnąć Ctrl+F5, co raz skończyło się wylogowaniem, za drugim razem normalnie dalej można było robić ćwiczenie? Po raz pierwszy coś mi takiego się przydarzyło. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki