ZALOGUJ SIĘ

Promocja świąteczna a przedłużenie abonamentu

11 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam, Chciałabym skorzystać z oferty specjalnej do końca roku za pół ceny. Niestety przy próbie przedłużenia abonamentu jest tylko możliwość wyboru ceny 100 %. jaka jest możliwość skorzystania z promocji? pozdrawiam
G.Lewicka
G
gral

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=christmas2012
Otwórz ten link, tam możesz skorzystać z promocji.
Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - A gdzie w tym linku jest odpowiedź na pytanie autora tego tematu? - 11 lat temu
DAD - No jest. Podany link prowadzi do zakupu za połowę ceny :)

- 11 lat temu
Ewelina79 - A gdzie tam jest napisane, że to może być przedłużenie abonamentu? I czy jeśli się wykupi teraz, to przedłużenia można użyć zawsze, to znaczy jak jeszcze mam pół roku abonamentu, to mi się wydłuży o rok? - 11 lat temu
DAD - Tak. Pół roku zostanie dopisane do Twoich obecnych dni jakie ci pozostało.

...
edit: Faktycznie nie jest napisane że sie przedluzy automatycznie, ale tak jest :)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Gość - Oczywiście, od dnia kończenia się abonamentu doliczany jest kolejny rok, bez względu na datę kończenia się abonamentu. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Pawel3 - Kiedyś też o to "etutora" pytałem i potwierdzam, że właśnie takiej odp mi udzielili:) - 11 lat temu
a.kosmal - Dla pewności potwierdzam, jeśli ktoś z Państwa przedłuży abonament, a ma jeszcze klika aktywnych dni, nie straci z nich ani jednego, ponieważ dni abonamentowe sumują się tak, by było to dla użytkowników jak najbardziej korzystne :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję :) szybko i skutecznie pozdrawiam G
G
gral

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

o nie! nie zauwayzlam tego! a 25 przedluzylam abonament na 6 miesiecy, bo akurat mi sie konczyl a nie mialam wiecej kasy, zeby przedluzyc na dluzej, a tutaj taka promocja! :((( szkoda, ze e-tutor nie zareklamowal tej oferty troche lepiej, bo podejrzewam, ze skoro promocja świąteczna, to była aktywna juz przed swietami! :||
A
anetkaa0
DAD - Napisz do nich :)

Wyjaśnij... może dostaniesz prezent na Nowy Rok ;)

Serio pisze...
- 11 lat temu
futbolowa - Warto przeglądać forum, informacja o promocji wisi tam już od dziewięciu albo dziesięciu dni ;)

Popieram pomysł przedmówcy - napisz do 'władzy', to czasem pomaga :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super witam wszystkich dobrze, że ktoś poruszył ten temat w tamtym roku dostałam e-maila z promocją i przedłużyłam abonament za połowe ceny a w tym nic:-( dobrze że weszłam na forum i tu niespodzianka ;-) pozdrawiam wszystkich i życzę Szczęśliwego Nowego Roku
lidha

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przed chwilą wchodziłem na promocję i znów działa. Jak długo, zobaczymy.
Pozdrawiam.
https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=christmas2012
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
mfurmanek - Zapewne będzie tak długo ważna, dopóki nie skończy się promocja na Gruponie. - 11 lat temu
knorwid - Niestety to nie jest tożsame, promocje na grouponie pojawiały się w minionym roku dużo częściej niż tzw. 'normalne'. Ich (tych z Grouponu) termin ważności też zwykle jest dłuższy, no i zawierają dodatkowo tzw. egzamin. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam,
prosze o pomoc.wczoraj wykupiłam promocyjny pakiet na GRUPON.PL niestety nie zakualizowało to mojego konta,okazało sie ze ta promocja jest tylko dla nowych kursantów, co robic ????????
D
danuta1916
Gość - Witam,
radzę zwrócić się do władz e-tutora. Oni powinni pomóc. Innej możliwości nie widzę. Na dole strony jest link "kontakt". Podają numer telefonu i adres e-mail.
Pozdrawiam.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Pawel3 - proponuję od razu pisać na emaila do etutora. - 11 lat temu
danuta1916 - Dziekuje bardzo za pomoc :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki