ZALOGUJ SIĘ

Sugestia abonamentu obejmującego wiele języków na platformie

zmodyfikowany: 2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Dzień dobry! Nie wiem, jak Państwa marketingowcy podchodzą do takiego tematu, a mianowicie nieco wyższego abonamentu, ale obejmującego dostęp do wszystkich (niebawem 5) języków na Państwa platformie. Coś na wzór systemu, który ma Supermemo. Myślę, że to byłoby nieco lojalnościowe pochylenie się w stronę osób, które uczą się kilku języków jednocześnie. Ja na przykład na pewno z takiej opcji bym skorzystał :)

Pozdrawiam i jestem pełen podziwu dla rozwoju e-Tutora w ciągu ostatniego roku, absolutnie robi to wrażenie!
T
tsienkiewicz3
nincros - to prawda, dobry pomysł! - 2 lata temu
Esency93 - Podbijam - korzystałam z takiego rozwiązania "dla firm" - super jakbyście wprowadzili to dla "małych, szarych ludzi" as well. Myślę, że byłoby wielu chętnych na takie rozwiązanie i na pewno jestem jedną z nich, jeżeli cena nie byłaby zaporowa! :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

też byłabym zainteresowana
MalutkaKika

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To mogłaby być interesująca oferta. A może mogłyby pojawić się pakiety językowe, w których jednocześnie kupowałoby się 2-3 języki w atrakcyjnej cenie? Ja chciałabym wtedy taki pakiet angielski-niemiecki-francuski. Ale to w przyszłym roku, bo na razie angielski i niemiecki już mam wykupiony, więc tylko z niecierpliwością czekam na francuski :)
L
lechatgris

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja mam angielski, niemiecki i teraz francuski, ale z niemieckiego będę rezygnować, bo za rzadko korzystam niestety, moja głowa nie mieści trzeciego przy intensywnej nauce dwóch :( Ale w pakiecie pewnie skusiłabym się ponownie :D
aadek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

podejrzewam że ceny kursów nowych języków są skalkulowane pod obecnych użytkowników eTutora. fajnie by było gdyby istniała możliwość zmiany języka na np 3 lub 6 miesięcy w ramach obecnego abonamentu. nauka dwóch jezyków jednocześnie wymagałaby dwa razy więcej wolnego czasu którego zwykle brakuje, za to odskocznia do innego języka po męczeniu przez lata np angielskiego jest całkiem intersująca. np opcja "francuskie wakacje 3msc" która zamieniłaby na 3 miesiące mój abonamen na język francuski
J
jan-tczew
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu
lechatgris - Bardzo ciekawy pomysł i również mi się podoba. Ale co przez te 3 miesiące z powtórkami z angielskiego? Jeżeli nie mogłyby być wykonywane w tym czasie, chyba urosłyby do astronomicznej wielkości... - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super duper, że Etutor wprowadza do nauki więcej języków bo to dobry portal, choć marzy mi się coś więcej.
SuperMemo miało a może dalej ma w swojej ofercie, wiele języków ale się ten portal, nie rozwija, są to kursy zamknięte przez co organ decyzyjny SuperMemo "uśmiercił" swój produkt.
piotr.grela
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy Wam za sugestię :) Weźmiemy ją pod uwagę przy planowaniu ofert promocyjnych :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki