ZALOGUJ SIĘ

Język niemiecki - czyżby już ?

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Pojawila sie darmowa lekcja jezyka niemieckiego :)

Przy 'Wyloguj sie' w prawym gornym rogu ekranu zmieniamy jezyk na niemiecki i idziemy do zakladki 'Lekcje'
ssunnydayss1
balldur - ciekawe. U mnie nie da się zmienić na niemiecki i jeszcze nie widzę darmowej lekcji niemieckiego :( - 11 lat temu
ssunnydayss1 - Dziwne, ja nawet widze pogrupowana liste slowek, tak jak na profilu angielskim....
Jest tam rowniez 370 lekcji, ale ich spis jeszcze sie nie pojawia. Rowniez, nie ma jeszcze mozliwosci oplacenia kursu, odsyla do kursu angielskiego
- 11 lat temu
pako - Kurs eTutor niemiecki jest już oficjalnie dostępny:

https://www.etutor.pl/kurs-niemieckiego/
- 11 lat temu
astepczynska - A może jakaś zniżka dla "angielskich etutorowiczów", czyli tych, którzy już mają opłacone dostępy do języka angielskiego:)Wiem, że odpowiedź na tę sugestię jest poniżej, ale może jednak:)Myślę, że wszyscy byliby zadowoleni :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 19

u mnie też nie da się zmienić języka. Owszem udało mi się poprzez zmianę ustawień konta ale zmiana dotyczyła tylko interfejsu.
rupcio
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie też nie działa interfejs. Ale jeśli byłby język niemiecki na eTutor nie żałowałbym pieniędzy na taką naukę online. Osobiście przerobiłem 113 lekcji jestem na poziomie B1 i mam 80.000 powtórek i z każdym dniem posuwam się na przód.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hotaru85
BATMAN30 - Tak, ale jest to dobry link i działa, ale czy jest tylko na razie poziom A1 języka niemieckiego czy są w planach zrobienie pozostałych leveli? Oczywiście rozumiem, że za dodatkową opłate i czy zostanie stworzony słownik taki jak Diki tylko, że niemieckiego ? jestem ciekaw. Jak opanuje angielski to od razu biorę się za niemiecki. Jeśli chodzi o porozumiewanie się to angielski, bo każdy praktycznie go w jakimś mniejszym lub większym zna, jeśli chodzi o pracę to niemiecki bo po prostu mniej osób go zna. Ja mam taką małą sugestie przydałby się jeszcze rosyjski do opracowania. Myśle że platformie eTutor brak dobrej reklamy i tyle. Ja na przykład uczę się anglika z eTutor i widzę postępy. - 11 lat temu
knorwid - Lekcja OK, ale widzę jeszcze angielskie 'nazwy gramatyczne' ;) np. pronoun. Mam nadz., że nie będzie niedoróbek po oficjalnym starcie. Ja poczekam :)
@hotaru85 - dzięki za odszukanie tej lekcji!
- 11 lat temu
a.kosmal - @BATMAN30, uspokajam, że kurs języka niemieckiego niebawem ruszy, a będzie on obejmował poziomy od A1 do B2 :-)) - 11 lat temu
lindt - a.kosmal - świetna wiadomść :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Lekcja jest spoko. Ale czy jest możliwość wykupienia jakiegoś abonamentu na niemiecki ???
B
BATMAN30
knorwid - Start niemieckiego nie został jeszcze ogłoszony oficjalnie, zatem to pytanie przedwczesne. W innym wątku radzą by przeglądać aktualności w najbliższym czasie. https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/50462-Niemiecki.html?order=0#answers - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z tego co czytałem na forach, nie chcą uruchomić lekcji niemieckiego, ponieważ boją się, ucierpi na tym angielski i że ciężko jest się uczyć dwóch języków jednocześnie, bo słowa się mylą. Tak wywnioskowałem. Poza tym "wątek" dodania niemieckiego ciągnie się już parę dobrych lat.
B
BATMAN30
rupcio - Nie sądzę by poswiecili sporo kasy i srodkow na przygotowanie niemieckiego a teraz boja sie uruchomic, nie uważam też by stracili klientow przez niemiecki, przeciwnie sporo ludzi wykupi oba abonamenty no i dojada nowi klienci. Mysle , ze nie maja tego skonczonego i dlatego wszystko sie opoznia. Spokojnie Batman zadazymy sie nauczyc jezyka naszych nowych przyjaciól z zachodniej granicy:) - 11 lat temu
a.kosmal - Odnośnie cytowanych źródeł, na które powołuje się BATMAN30 raz jeszcze uspokajam, są to jedynie plotki, a tak długo wyczekiwana premiera jest naprawdę bardzo, bardzo blisko ;-) - 11 lat temu
MAMAMIA - Bedzie pozniej B2-C2? - 11 lat temu
a.kosmal - @MAMAMIA, jest to kwestie otwarta, a decyzja po naszej stronie będzie zależała od zainteresowania samych użytkowników :-) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki spoko ja wpierw zajmę się jednym językiem angielskim, przerobiłem już 117 lekcji i wciąż jestem głodny wiedzy. Języki to dzisiaj podstawa i tyle. Programów do nauki języka niemieckiego też jest trochę. Nawet jest kurs radiowy na Deutsche Welle na całkiem dobrym poziomie i udźwiękowiony. Lubię się uczyć języków, a moim zdaniem eTutor to przełom w nauczaniu języków, w tej aplikacji wszystko jest uporządkowane i poziomowane. Ze względu na nieregularne godziny pracy nie jestem w stanie chodzić na kurs, ale z eTutor mogę uczyć się anglika o dowolnej porze dnia i nocy jest wiele innych programów komputerowych ale one się skupiają albo na samym Słownictwie - np. Profesor Henry ale w porównaniu do Diki to Profesor Henry jest ubogi , ale na Gramatyce - Jeśli chodzi o gramatykę Profesor Henry to opisy i wytłumaczenia pewnych kwestii są bardzo ubogie. Szukając nowych rozwiązań natknąłem się na platformę eTutor na początku przerażało mnie płacenie kontem przez Internet, ale pojawiły się karty eTutor za 79zł i wtedy zaryzykowałem na 6 miesięcy. Jestem już 2,5 miesiąca w Serwisie i nie żałuje tego, a żałuje tylko tego że wcześniej nie spróbowałem.
B
BATMAN30
Esency93 - Ja w sumie jeszcze nie korzystałam z etutor w sensie wykupienia kursu, ale przymierzam się do niemieckiego jak już wyjdzie. Naczytałam się tyle pozytywnych opinii, że uważam, iż to może być właśnie ta droga, którą nauczę się wreszcie niemieckiego! :D Czekam teraz na jakieś informacje, ponieważ lekcję próbną już ukończyłam ;] - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No to chyba się stało, bo lekcje na poziomach A1-B2 i W podróży - są już widoczne. Trochę się graficznie parę rzeczy 'porozjeżdżało' jak np. w zakładce pytania/forum liczba sugestii wchodzi już pod klawisz 'dodaj nowy wątek'. Co ciekawe niektóre z lekcji niemieckiego mam już zaliczone np. na 21% ;)) Mimo, że wszystkie poza pierwszą są oznaczone kłódką. No i właściwie mogę już PRAWIE kupić abonament (3-miesięczny i roczny są o 10 zł tańsze od angielskiego). Prawie, bo jest tam jeszcze info: Wybrany pakiet nie jest obecnie dostępny w sprzedaży. Zatem to chyba (prawie) już ;)
[edit: słówka JUŻ użyłem 'z automatu' - w sumie to po wpisie "pako" sprzed 3 lat, że niemiecki jest w przygotowaniu, należałoby to słówko podmienić. Ale nie chcę wyjść na złośliwca.]
[edit2 po ok. 2 godz.: Wow! "Rozjechanie" jest JUŻ poprawione.]
knorwid
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Spoko, ja wykupię abonament jak przerobie angielski. W sumie jak będzie dostępny poziom C1 i C2 niemiecki no i kurs biznesowy niemieckiego no i żeby cały słownik Diki niemieckiego był przygotowany i wtedy kupię.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam nadzieję że będzie jakaś zniżka dla osób mających już abonament na eTutor angielski :D
E
epto93
Asienka88 - Też mam taką nadzieje:) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja wole wpierw zrobić jedno - czyli nauczyć się angielskiego i tutaj Administrator serwisu ma racje uczyć się dwóch języków naraz to bardzo kłopotliwe. Ja wyznaję zasadę wpierw zrób jedno, później drugie. Nie wolno łapać wielu srok za jeden ogon.
B
BATMAN30
balldur - Z drugiej strony jak ktoś chce łapać kilka srok za jeden ogon i to mu służy, to dlaczego nie ? To zależy od człowieka. Jeden woli uczyć się 3 godziny dziennie jednego języka, a inny po 1 godzinie dziennie z 3 języków, bo by się zanudził. - 11 lat temu
epto93 - Zgodzę się z balldur, ja bardzo chętnie zaczalbym naukę dwóch języków ponieważ wole robić kilka rzeczy na raz. Jak wyżej było powiedziane wszystko zależy od człowieka :) - 11 lat temu
renata_k - @epto93 - usunęłam dublujący się komentarz
Pozdrawiam :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chyba jeszcze oficjalnie nie było ogłoszone, ale zauważyłam, że już można opłacić abonament na niemiecki :) czyżbym coś ominęła ?
ssunnydayss1
knorwid - Ano, tak jak testy do każdej lekcji nie zostały oficjalnie ogłoszone ;) Wszystko co o nich wiadomo, to z wpisów na forum.
A o możliwości zakupu jest tu (w komentarzu Angie0) https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/321536-test_poczatkowy_-_poziom_zaawansowania_z_niemieckiego.html
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurs eTutor niemiecki jest od dzisiaj oficjalnie dostępny:

https://www.etutor.pl/informacje/aktualnosci/62/
pako
Pracownik eTutor
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
hotaru85 - super, czy jest szansa na jakieś promocje dla posiadaczy abonamentu angielskiego albo chociaż 7 dni na próbę? chociaż ja i tak pewnie wezmę w ciemno ;) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To bardzo milo, ze niemiecki ruszyl.
Poprosimy wiec o promocyjne ceny ;)
TopMan
a.kosmal - @TopMan, na ten moment nie planujemy żadnych promocji na kurs eTutor niemiecki, ale ceny abonamentów są naprawdę atrakcyjne, więc zachęcam do nauki drugiego języka :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może mała promocja byłaby jednak wskazana, co jak co ale niemiecki nie jest na takim poziomie rozwoju jak angielski. Ceny są niezłe ale różnica pomiędzy produktami są nadal znaczne. Ja poczekam jeszcze z miesiąc z decyzją czy zakupić. Pomożecie podjąć jedynie słuszną decyzję??:)
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja wykupiłam niemiecki wczoraj narazie wszystko działa poprawnie, jestem mega zadowolona z tej strony, uczyłam sie wczesniej na memrise ale jest bez porownania, uwielbiam lekcje , cwiczenia szczegolnie obrazki, dzieki e-tutuor za mozliwosc nauki niemieckiegoz wami.
foxiii

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wadą kursu języka niemieckiego jest lektor odczytujący słówka ze słownika. Przypomina mi wymowę translatora google. Poza tym wiele wyrazów wypowiada źle. Mam nadzieję, że nie uczymy się tutaj gwary bawarskiej by tak akcentować 'r' na końcu zdania. Poza tym zaimek os. sie - czyt. zi. - lektor czyta jako si i wiele innych.
magdawell7
Haku92 - Wątpie by ta wersja była już tą ostateczną, Na pewno ma wiele błędów. O których można napisać gdzieś i admini się tym zajmą. - 11 lat temu
marta.kasprzyk - Również się zgadzam, że lektor fatalnie czyta słówka. Przeglądnęłam dostępną lekcję i absolutnie nie chciałabym się uczyć języka w takiej wersji. Języka niemieckiego uczyłam się w szkole, ponadto wychowałam się przy niemieckiej granicy i nigdy nie spotkałam się z taką wymową. Oczywiście, możliwe, że jest ona poprawna w jakimś rejonie Niemiec. Nie jestem specjalistą, żeby to ocenić, tylko nie wiem czy jest sens uczyć się tego. Jeśli to błąd ze strony twórców lub jakieś niedopracowanie (bo w końcu ten kurs dopiero raczkuje), to można poczekać na zmiany. Ale jeśli taka wymowa jest wersją docelową no to niestety jak dla mnie jest to nietrafione. - 11 lat temu
gossaa23 - Zgadzam się również! Wymowa jest fatalna: sie, sind, sehen wszystko przez "S" a na pewno powinno się wymawiać przez "z"!!!I jak tu się uczyć. Żałuję wydanych pieniędzy... - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękujemy za wszystkie informacje zwrotne dotyczące naszego nowego kursu eTutor niemiecki. Są to dla nas niezwykle cenne uwagi, pomagające nam każdego dnia udoskonalać kurs tak, by w jak największym stopniu spełniał on oczekiwania naszych użytkowników.

Jeśli chodzi o naszego lektora pojawiającego się w nagraniach, to mamy świadomość, że w niektórych miejscach wypowiedzi te i nagrania poszczególnych słówek nie są wzorcowe, dlatego też w najbliższym czasie zajmiemy się ich korektą. Zapewniamy, że lektor ten jest native speakerem współpracującym z niemieckim studiem nagraniowym, którego kompetencje nie są do podważenia, natomiast chcemy, żeby wszystkie nagrania brzmiały w sposób standardowy i będziemy do tego dążyć. Chcemy, aby nauka słówek wraz z nagraniami była dla wszystkich użytkowników łatwa, przyjemna i przede wszystkim owocna, dlatego też uwzględnimy Państwa uwagi w tym zakresie.

Prosimy zatem o przysłowiową "chwilę cierpliwości". Dla nas także priorytetem jest wyposażanie kursu w nagrania wolne od błędów, więc możecie mieć pewność, że z dnia na dzień nagrania będą wymienianie i poprawiane.

Dziękujemy, że jesteście z nami ;-)

Pozdrawiamy,
Zespół eTutor
a.kosmal
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W kwestii lektora to ma bardzą wyraźną dykcję ale niemcem to on chyba nie jest;) zobaczymy jak będzie po zapowiedzianej korekcie.
rupcio
japonskiwachlarz - Zapewniamy, że lektor jest Niemcem :) We wszystkich naszych kursach, na wszystkich nagraniach słownikowych słychać tylko i wyłącznie native speakerów. Pozdrawiamy - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sorry za odgrzebywanie tematu. To jak w końcu jest z tą dykcją ? Trochę nie chce mi się wierzyć że wykonano nagrania jeszcze raz
U
undsame
japonskiwachlarz - Wszystkie zgłoszone błędne nagrania są przez nas zbierane, a następnie wysyłane większymi paczkami do ponownego nagrania :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.