ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Zmiany cen kursów językowych eTutor

2 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Drodzy,
Niebawem wprowadzimy zmiany w cenniku kursów językowych eTutor. Ta informacja może być zaskoczeniem, a wiadomo, że podwyżek nikt nie lubi, dlatego informujemy Was z odpowiednim wyprzedzeniem i spieszymy ze szczegółami i wyjaśnieniami.

Na początek odpowiedź na podstawowe pytanie, które na pewno już pojawiło się w Waszych głowach - skąd wzrost cen kursów ❓❓ Na podwyżkę cen złożyło się wiele czynników. Pomyślicie pewnie - inflacja. Ona na pewno daje się we znaki wielu z nas jednak zmiana cennika jest przede wszystkim podyktowana poszerzeniem naszej oferty językowej i intensywnymi działaniami nad poprawą funkcjonalności platformy 🔥.

Na przestrzeni ostatnich 2 lat stworzyliśmy 3 nowe kursy językowe: hiszpański, włoski, francuski oraz 3 nowe słowniki Diki - dla każdego z tych języków. Na tym nasza praca się nie kończy, ponieważ cały czas pracujemy nad tworzeniem kolejnych poziomów w tych kursach i rozbudową bazy haseł w słownikach 🤓.
Na platformie wprowadziliśmy szereg nowych funkcjonalności i usprawnień - jak na przykład profil firmowy, dostosowywanie prędkości nagrań, usprawnienia w nawigacji w ćwiczeniach i wiele innych. Na tym jednak nie poprzestajemy, bo działamy już z kolejnymi usprawnieniami - po to, aby aplikacja odpowiadała Waszym potrzebom i abyście cały czas uczyli się z nami z przyjemnością.

W związku z tym 2 listopada 2022 roku zmienimy ceny kursów językowych eTutor 📢. Nie martwcie się jednak, ponieważ podwyżki naprawdę nie będą drastyczne. W przypadku rocznego abonamentu, w zależności od wybranego kursu, będzie to wzrost pomiędzy 8% a nieco ponad 14%.
Podwyżki obejmą kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, Business English i Travel English, we wszystkich wariantach abonamentów.

Jakie będą nowe ceny? 🤔
Kursy angielskiego i niemieckiego będą kosztowały 119 zł w wariancie 3-miesięcznym, w rocznym - 319 zł, a w dwuletnim - 449 zł.

Kursy hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego w wariancie 3-miesięcznym będą kosztowały 119 zł, abonament roczny będzie kosztował - 249 zł, a dwuletni - 399 zł. Tak samo będzie kształtowała się cena kursu Travel English.


Kurs Business English będzie kosztował 139 zł w abonamencie 3-miesięcznym, 379 zł - w abonamencie rocznym i 599 zł - w dwuletnim.


Zniżki lojalnościowe dla naszych obecnych Użytkowników pozostają oczywiście bez zmian. Nic nie zmienia się również w temacie naszych cyklicznych promocji. Wybrane kursy będzie można kupić w określonym czasie po niższej cenie - tak, jak do tej pory 🥰.


Zachęcamy do zakupu naszych kursów ostatni raz po niższej cenie, czyli skorzystania z trwającej właśnie promocji. Promocja jesienna trwa do 31 października włącznie. Szczegóły znajdziecie na naszym blogu:
https://www.etutor.pl/blog/484/Jesienna_promocja_w_eTutorze_-_roczne_kursy_40_taniej.html.
agnieszka.kw
Pracownik eTutor
piotr.grela - Biorąc pod uwagę wzrost cen węgla to podwyżki są symboliczne :-)
Moim zdaniem, powinniście Państwo wprowadzić abonamenty miesięczne np. po 49 złotych...
Przeprojektowałbym też rodzaj aplikacji aby była ona nakładką na YouTube'a, Netflixa i aby za jej pomocą dodawać do powtórek interesujące nas słowa i zwroty z oglądanych filmów, seriali...
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
adrianna.wu - Dziękujemy za wyrozumiałość :) Natomiast sugestie przekażę do osób odpowiedzialnych w naszym zespole. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękuje za informację.
W związku z Pastwa rozwojem jest to uzasadnione.
A czy jest planowana możliwość kupowania w pakietach?

Planuje powrót po latach do francuskiego, i jest mi miło, że pojawił się u Państwa, tym samym z chęcią kupowałbym dwa pakiety jednocześnie.
matthiasgor
adrianna.wu - Aktualnie w ofercie promocyjnej mamy Paczkę angielską. Jest to pakiet składający się z dwóch rocznych kursów: eTutor angielski i Business English. Sugestię o możliwości zakupu innych pakietów przekazałam do osób odpowiedzialnych w naszym zespole. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki