ZALOGUJ SIĘ

Bijemy rekordy w czasie promocji. Długi abonament eTutor? Czemu nie!

zmodyfikowany: rok temuostatnia aktywność: 10 miesięcy temu
Pochwalę się, że w czasie obecnej promocji (z okacji Świąt Wielkiej Nocy) dokupiłem sobie zniżkowy abonament i teraz mam konto eTutor (ANGIELSKI A1 - C2) ważne do 31 maja 2026.

Ciekaw jestem, na jak długo inni Użytkownicy eTutor mają ważne konta. Czy korzystacie z promocji, żeby "nadkupić" abonament?
Marcin48
Amatorpasty - mistrz wyprzedaży😁 - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

A dzisiaj dokupiłem BUSINESS ENGLISH na dodatkowy rok. Promocja 50% jest super :-)
Marcin48
adrianna.wu - @Marcin48 cieszymy się, że kurs spełnia Twoje oczekiwania :) Życzymy owocnej nauki! - rok temu
Marcin48 - Dziękuję bardzo @adrianna.wu :-) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czy można dostać dostęp na kilka dni na Business English żeby potestowac przed zakupem? niestety nie mam takiej opcji bo kiedyś już ją wykorzystałem (choć nie zaglądnąłem tam ani razu) ;)
Z
zaskal
adrianna.wu - @zaskal, wysłaliśmy do Ciebie maila, sprawdź swoją skrzynkę :) - 12 miesięcy temu
zaskal - dzięki! już jest - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem ciekawa, czy jest z nami na forum ktoś, kto skorzystał z grudniowej promocji "Lifetime". Taki Użytkownik cieszy się dostępem do wybranych kursów FOREVER. 😎
agnieszka.kw
Pracownik eTutor
12 miesięcy temuzmieniany: 12 miesięcy temu
darkobo - O! mimo, że na co dzień jestem z etutorem najwyraźniej tę promocję przegapiłem :( . - 12 miesięcy temu
agnieszka.kw - Możliwe, że gdzieś umknęło - trwała tylko tydzień. Jednak nic straconego. Mogę zdradzić, że planujemy w niedalekiej przyszłości ją ponownie uruchomić. Jeśli sobie życzysz, mogę wtedy bezpośrednio podesłać link z ofertą na priv. :) - 12 miesięcy temu
darkobo - Poproszę, na pewno co najmniej się z nią zapoznam - a później, zobaczymy - zależy na czym będzie ta promocja polegać :) . - 12 miesięcy temu
dstanczyk86 - też poproszę link, bo poprzednia przegapiłem, Dziękuję:) - 11 miesięcy temu
Gość - Ja również poproszę o link do takiej promocji🙂 - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

również poproszę o informację jeśli pojawi się taka promocja :) chętnie zapoznam się z warunkami
Z
zbazinsky
agnieszka.kw - Jasna sprawa, dam znać. :) - 11 miesięcy temu
SilFx - Ja z kolei chciałam zapytać czy ta promocja "na zawsze" ma szansę się jeszcze kiedyś powtórzyć w trochę dalszej przyszłości? Z racji ogromnej ilości wydatków w tym roku, nie będę się w stanie na nią szarpnąć w najbliższych miesiącach, a zamierzam się uczyć z eTutorem angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego, więc taki zakup to byłaby dla mnie nie lada gratka :) - 11 miesięcy temu zmieniany: 11 miesięcy temu
agnieszka.kw - Hej, super, że taka promocja Ci odpowiada!
Niestety na ten moment nie jestem w stanie określić, kiedy w dalszej przyszłości taka akcja się pojawi. Kiedy poczujesz, że portfel zniesie nieco więcej, napisz na adres [...]@etutor.pl - nasze niezawodne Biuro Obsługi Klienta będzie w stanie Ci coś zaproponować. :)
- 11 miesięcy temu
SilFx - Dziękuję za pomoc :) Na pewno się zgłoszę, gdy tylko mój portfel poczuje się nieco pewniej :) - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj dokupiłem na kolejne dwa lata abonamenty: ogólny angielski i angielski biznesowy. Tak więc mam spokój do czerwca i maja 2028, bo się zsumowało :-) Ze zniżką 35% na dwa lata wychodzi korzystniej, w przeliczeniu na rok, niż ze zniżką 40% na rok. Nic tylko się uczyć :-) I używać angielskiego :-)
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Korzystając z ostatniej promocji przed podwyżką cen, stałam się dziś (nie)szczęśliwą posiadaczką abonamentu na kurs hiszpańskiego. :D Nieszczęśliwą dlatego, że nie do końca czuję się gotowa, by rozpocząć naukę drugiego języka, z drugiej strony czy kiedykolwiek poczuję, że nadeszła właściwa pora? Czekanie na idealny moment jeszcze nigdy mi w niczym nie pomogło ^^'
SilFx
Marcin48 - Działąj i tyle! Jak Ci nie spasuje, to możesz potem zrezygnować. Na teraz korzystaj ze swoich zasobów @SilFx i życzę Ci powodzenia! - 10 miesięcy temu
SilFx - Dzięki, Marcinie, mam nadzieję, że dobrze wykorzystam swój abonament :) Chciałabym sobie też zrobić rozeznanie, czy warto wydawać sporo większą kwotę na raz, by kupić pakiet dożywotni, jeśli się jeszcze kiedyś pojawi, gdyż obecnie jestem trochę... może lekko zaskoczona budową lekcji i wyborem słownictwa, które jest w nich przekazywane. Jednak to same początki, zarówno mojego hiszpańskiego jak i angielskiego tutaj, i pewnie byłam przyzwyczajona do innych metod nauczania, korzystając głównie z kursów książkowych. :) - 10 miesięcy temu zmieniany: 10 miesięcy temu
londynwarszawianka - Potrzeba troche czasu na oswojenie sie z nauka jezyka online.
Dobre porady jak laczyc nauke dwoch jezykow obcych na pierwszej stronie watku motywacyjnego :)
- 10 miesięcy temu
SilFx - Czytałam posty z początku wątku i muszę przyznać, że były tam bardzo ciekawe pomysły :) W ogóle można się z tego forum (wliczam w to oczywiście również dział pytań) dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i rozwiać wątpliwości dotyczące różnorakich zagadnień. Pamiętam, że czytałam wiele tematów zanim jeszcze wykupiłam abonament :) - 10 miesięcy temu
londynwarszawianka - Czytanie watkow tez jest tworcze :)
Inne spojrzenie na dany temat, czy to gramatyczny, czy zwiazany z procesem nauki jezyka moze byc dobra pomoca dydaktyczna dla innych.
- 10 miesięcy temu
SilFx - Jeśli chodzi o naukę online, to w zasadzie nie jest to dla mnie jakimś problemem, jest znacznie wygodniejsza niż nauka książkowa (przynajmniej dla mnie :)), raczej trochę dziwi mnie dobór słownictwa. Byłam przyzwyczajona, że zaczynam od słów typu "rodzice", "brat", "siostra", a nie "lornetka", "słuchawki nauszne" czy "odtwarzacz MP3", które wyskoczyły od razu w pierwszych lekcjach... Mam wrażenie, że dobór słów jest tu trochę losowy, ale próbuję sobie tłumaczyć, że to sam początek kursu i takie wprowadzenie przed właściwą nauką. O ile w angielskim mi to nie przeszkadza, bo znałam te słowa wcześniej, to w hiszpańskim może mnie trochę rozpraszać... - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja pamiętam moje pierwsze kroki w nauce języka onlie: to była rewolucja.

Dawno temu... Najpierw PROFESOR HENRY OD WYDAWNICTWA EDGARD, POTEM SUPER MEMO (DO KTÓREGO W DALSZYM CIĄGU MAM DOSTĘP, BO KUPIŁEM FUNKCJONALNOŚĆ W CHMURZE BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH), A OBECNIE ROBIĘ NA ETUTORZE.

Może kiedyś wrócę do SUPER MEMO, jednak biorąc pod uwagę wszystkie korzyści płynące z użytkowania eTutora (np. możliwość zdania I otrzymania certyfikatu online, gry i zabawy, połącznie ze słownikiem DIKI - NA TERAZ ETUTOR DOMINUJE I WYGRYWA W MOIM ZESTAWIENIU.

Choć nie gardzę żadnym sposobem nauki, bo ludzie potrzebują rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oj pamiętam Profesora Henry'ego! Bardzo miło mi się z niego uczyło lata temu :) Supermemo mi nie podeszło, bardzo irytował mnie ich kurs i dałam sobie spokój. Mam jednak ich słownictwo na wszystkich poziomach, tylko jakoś nie spasowała mi ta nauka z nimi tak bardzo jak tutaj na eTutorze. :) Było też ESKK, ale sporo błędów wyłapałam już w pierwszych dwóch zeszytach, więc doszłam do wniosku, że dalej, jak już wiedzy mi braknie, mogę przyswajać sobie coś od razu niepoprawnie, w związku z czym zrezygnowałam. Poza tym to są, zdaje się, dość przestarzałe kursy. A Diki? Dla mnie to najlepsza rzecz pod słońcem. Korzystałam z niego jeszcze na studiach i uwielbiam fakt, że mogę sobie przerzucać z niego słówka i zwroty do powtórek.

Marcin, skoro polecasz eTutora po tak wielu perypetiach z innymi kursami, to zaufam Twojemu doświadczeniu i sama dam mu szansę. W końcu gdyby coś było nie tak, to nie przedłużałbyś abonamentu o tyle lat do przodu :)
SilFx
10 miesięcy temuzmieniany: 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Samo kupienie nie wystarczy, muszę się efektywnie uczyć. Zobaczymy, kiedy zdam CAMBRIDGE C1 ADVANCED.

A na początek za jakiś czas podejdę do certyfikatu eTutor na poziomie C1.

Dziękuję za zaufanie, @SilFx :-)
Marcin48
piotr.grela - Podoba mi się Marcin Twoja metoda nauki, że dodajesz do powtórek słówka z przeczytanych artykułów, są to słówka i zwroty z "życia wzięte" - relevant to your life. - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@Marcin: Nie martw się, zdasz na pewno na A, a dodatkowo będziesz blisko 100% z każdej części. :) Widzę jak intensywnie pracujesz, ile czasu poświęcasz na to każdego dnia, więc skoro ja zdałam prawie na B niewiele robiąc, to u Ciebie musi być mocne A :)

Zabawne, bo akurat dzisiaj mija 5 lat odkąd zdawałam swoje CAE, obiecywałam sobie, że za 3 lata od tej daty zdam bardzo dobrze CPE, a koniec końców po pięciu nie zrobiłam praktycznie nic ^^' Także trzeba przysiąść, bo w końcu dojdę do takiego wieku, że już nie będzie sensu się uczyć ^^'

Swoją drogą bardzo mnie motywują Twoje wpisy w wątku motywacyjnym. Zawsze wtedy czuję się winna, jeśli sama niczego nie ruszyłam i staram się coś z tym zrobić :)
SilFx
piotr.grela - SilFx zamiast uczyć się to może lepiej wykorzystać ten angielski czynnie.

Z tego co pisałaś, interesujesz fantastyką, za parę złotych można mieć abonament na Amazon Ebooks czytać i słuchać jednocześnie książki po angielsku.

Spróbuj poszukać, nabyć program AI do pisania powieści, napisz i wydaj na Amazonie (self-publishing).

Rynek uczących się języka angielskiego jest ogromny i moim zdaniem brakuje np. książek dla dorosłych, które były by dedykowane dla osób na poziomach A1, A2, B1, B2...
- 10 miesięcy temu zmieniany: 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Piotrze, dzięki za namiary na Amazon Ebooks, bardzo by mi się coś takiego przydało :)

Co do czynnego wykorzystania angielskiego, to w tej chwili jestem w tak śmiesznym położeniu, że spokojnie porozmawiam o fizyce cząstek elementarnych w tym języku, ale nie o tym, jak krok po kroku ugotować zupę. :D Jest tyle tych dziur jeśli chodzi o moje zasoby, że ciężko mi je wszystkie wyłapać, dlatego myślę, że przerobienie dobrego kursu od A do Z by mi dużo pomogło.

Co do książek pisanych przez AI... Dla mnie pisanie to czysta przyjemność i frajda po ciężkim dniu. Bawienie się słowem to cudowna przygoda. Żadne AI nie zrobi tego lepiej ode mnie. A jeśli nie dam rady tego napisać po angielsku, to wydam książkę po polsku i jeśli się spodoba, to i tak trafi na zagraniczny rynek. :) A jeśli ją jednak napiszę po angielsku, to będę z siebie niesamowicie dumna, i myślę, że warto o to walczyć choćby i 20 lat :)

Niemniej dziękuję za wszystkie Twoje cenne rady. Naprawdę bardzo je doceniam i biorę zawsze pod uwagę :)
SilFx
piotr.grela - Napisanie jednej książki to przynajmniej rok dwa lata pracy.
Do niedawna Ci najbardziej popularni pisarze, co "piszą" po 2-3 książki na rok, korzystali z usług "ghost writerów".
Teraz nie muszą korzystają z AI.
- 10 miesięcy temu zmieniany: 10 miesięcy temu
SilFx - Myślę, że najlepiej, żeby każdy kto pisze, pisał tak, jak mu najwygodniej. Są osoby, które zarabiają majątek dzięki zaledwie jednej powieści lub serii. Mnie wystarczy jeśli napiszę jedną książkę na pięć lat. Nie muszę też robić w tej branży zawrotnej kariery. Po to kończyłam moje studia, żeby mieć potem główne źródło utrzymania. A książki to hobby. Nie na każdym trzeba zarabiać :) - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A tak z ciekawości - planuje ktoś z Was zakupić w nadchodzącym tygodniu dożywotni dostęp do eTutora? Co o tym myślicie? Warto? Niekoniecznie?
SilFx
munk2 - Ja planuję skorzystać z tej opcji i mam tylko nadzieję, że dostęp dożywotni będzie dożywotni, a nie do najbliższej zmiany regulaminu :D - 10 miesięcy temu
darkobo - Planuję, ale diabeł tkwi w szczegółach, czyli wszystko zależy od warunków. - 10 miesięcy temu
agnieszka.kw - Hej,
zachęcam do zapoznania się z regulaminem promocji.
https://www.etutor.pl/regulamin/promocja-lifetime-june/


Staraliśmy się stworzyć jak najbardziej korzystne dla Uzytkownikow warunki, dlatego "na zawsze" oznacza "Dostęp, który wygasa wraz z końcem życia Użytkownika oraz zakończenia działalności przez Usługodawcę na skutek likwidacji lub upadłości".
- 10 miesięcy temu
munk2 - Czy mogę jeszcze prosić o wskazanie, czy powstające dopiero poziomy podstawowych kursów też będą należeć do tej promocji? Chodzi mi dokładnie o poziomy C1-C2 języka hiszpańskiego. - 10 miesięcy temu
agnieszka.kw - Wraz z zakupem dożywotniego dostępu zyskujesz gwarancję dostępu do wszystkich aktualizacji materiałów i nowych treści w cenie. :) - 10 miesięcy temu
munk2 - Super! Dzięki za potwierdzenie :) - 10 miesięcy temu
SilFx - Korzystając z tego, że ten temat wypłynął... Słyszałam, że jest w przygotowaniu poziom C z hiszpańskiego. W związku z tym chciałam zapytać, czy to będzie tylko C1 (tak jak w przypadku niemieckiego), czy jest jakaś szansa, że powstaną oba poziomy, C1 i C2? - 10 miesięcy temu
agnieszka.kw - @SilFx
Na ten moment planujemy poziom C w kursie eTutor hiszpański (bez podziału na C1/C2). Prosiłabym jednak o cierpliwość - będziemy informować o tym oficjalnie za jakiś czas.
- 10 miesięcy temu
SilFx - Dziękuję za informację. Nie ma pośpiechu :) Chciałam sobie tylko zrobić rozeznanie. Zanim sama będę potrzebować poziomów C, minie jeszcze pewnie z 5 lat ^^' - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki