ZALOGUJ SIĘ

Jak rozumieć komunikat: "4 elementów jest niedostępnych w systemie powtórek"?

12 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Od kilku dni mam w zakładce "Statystyki" następujący komunikat "4 elementów jest niedostępnych w systemie powtórek, ponieważ wygasł Twój abonament na kursy do których należą." Wie ktoś o co chodzi??
Pawel3
absolwentka - Mam tak samo (2 elementy są niedostępne w systemie powtórek...). Why?;/ - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Ja mam od kilku dni to samo tyle, że "zjadło" mi kilkadziesiąt słówek a nie powinno nic.
Problem występuje regularnie, zgłaszany był już wielokrotnie i z tego co się orientuję wynika z błędnego przypisania słowa do innego kursu.

Etutor posiada ich kilka i nie mam zielonego pojęcia dlaczego są przez system mylone.
quantum137
Pawel3 - Thx za inf. Radzisz to zgłosić czy sami poprawiają takie błędy? :) - 12 lat temu
quantum137 - Zgłoś, zgłoś:D
czym więcej zgłoszeń tego samego błędu tym lepiej, sam zaraz to uczynię.
Jak to się mówi "w kupie siła" hehe
- 12 lat temu
Pawel3 - Masz rację, też zgłaszam :) - 12 lat temu
absolwentka - U mnie już znikło;) - 12 lat temu
Pawel3 - Ja właśnie zgłosiłem, zobaczymy czy i u mnie zniknie :) - 12 lat temu
absolwentka - Ja nie zdążyłam zgłosić. Samo znikło i mam nadzieje, że się nie pojawi;) - 12 lat temu
Pawel3 - Czyli widać, że cały czas coś poprawiają:) Pozdrawiam :) - 12 lat temu
beztalencie - Witajcie, też zgłosiłam, 3 powtórki mi wcięło;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Pracujemy nad jego rozwiązaniem.
Jak będę wiedzieć coś więcej, to dam znać :)
japonskiwachlarz
Pawel3 - Na moim profilu już wszystko ok:) dziękuję za szybką reakcję:) - 12 lat temu
ipon - ja zgłosiłam problem 2 dni temu i przybyły mi w tym czasie 2 elementy - 12 lat temu
Ratmed - U mnie 4 elementy... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Pawel3- u mnie również DZIWNIE ! 19 ELEMENTÓW !
------------------------------------------------------
Klikam na STATYSTYKI- a tu informacja:
"19 elementów jest niedostepnych ponieważ wygasł Twój abonament na kursy do których należą "

i dalej- "Przejdź do listy kursów"
(przeszedłem)- tu jest propozycja przedłużenia kursu wg. propozycji
i dalej- "Abonament ważny do 30 września 2013"
------------------------------------------------

W związku z tym mam zapytanie do "japońskiegowachlarza"- Jak to rozumieć ?!
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jestem pełen obaw - są JAJA WIELKANOCNE .

(pomimo wszystko eTutor.pl podoba mi się- WESOŁO naokoło ! )
Pozdrawiam i dziękuję za uwagę-
-jkp

---------------------------------------------------------
Ciąg dalszy-
Na piewszej stronie jest tablica "Tygodniowy plan nauki".
i poniżej również- "Nowe słówka".

Klikam na "Nowe słówka" i otwiera się nowa strona,
" OPŁAĆ abonament, aby skorzystać z tej funkcji".
Lista słówek "Answering an External Call" jest częścią kursu "Business English".
Nie posiadasz opłaconego abonamentu za ten kurs.
"ZAMÓW TERAZ".

HE,he...wesoło mi się zrobiło jeszcze przed WIELKANOCĄ.
I uczę się dalej a zdrowie mi dopisuje czego i WAM serdecznie życzę.
-jkp
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Problem został usunięty. Mamy nadzieję, że żaden z Was już nie widzi komunikatu o niedostępnych elementach powtórek.
Pozdrawiamy serdecznie.
japonskiwachlarz
Pawel3 - U mnie jest już ok, dziękuje :) I też mam nadzieję, że żaden i żadna z Was już nie ma problemów :P
Pozdrawiam:)
- 12 lat temu
japonskiwachlarz - No i wyszłam na seksistkę ;) Kajam się i poprawiam. Mamy nadzieję, że również żadna z użytkowniczek nie ma problemów w elementami powtórek :) - 12 lat temu
beztalencie - Się zgłaszam, że już nie mam problemów
Użytkowniczka;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też mam 3 elementy niedostępne
B
bolo13

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Komunikat błędnie się wyświetlał w związku z przeprowadzanymi przez nas zmianami w systemie. Wprowadziliśmy dodatkowe poprawki, które powinny wyeliminować problem na wszystkich kontach.
pako
Pracownik eTutor
DAD - Niestety ja mam tak nadal... - 12 lat temu
AndaIluzja28 - Niestety, nadal mam ten komunikat... - 12 lat temu
Ratmed - U mnie tez niestety nadal wyswietla sie komunikat o "4 elementach niedostepnych..." - 12 lat temu
japonskiwachlarz - Dziękujemy za zgłoszenia i przepraszamy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cały czas występuje problem z powtórkami, choć wygląda teraz inaczej.
Mam 4 elementy, których nie mogę skończyć i ciągle wyskakuje błąd, elementy to:
livery stable, hotel by the sea, parable, shield

W kółko wywala błąd przy połączeniu z bazą danych a te 4 wracają jak bumerang.
Po czwartym system powtórek zamiera (coś jakby zwiecha) i trzeba ręcznie wchodzić do powtórek, bo CTRL+F5 nie działa.

Co jest bardzo dziwne ten sam element shield (trofeum sportowe) przed chwilą w trudnych elementach został bez problemów zaakceptowany i mogę kontynuować...
W zwykłych powtórkach ciągle to samo...:/

UPDATE
Owe elementy zablokowały mi CAŁKOWICIE możliwość wykonywania powtórek.
Są teraz zaległymi elementami i blokują resztę!
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
japonskiwachlarz - Przekazałam problem. Mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie rozwiązany. Pozdrawiam serdecznie. - 12 lat temu
quantum137 - Dziękuję i pozdrawiam. - 12 lat temu
pako - Problem dotyczył zupełnie innej kwestii - był to błąd w danych jednego z elementów w Diki. Został on już rozwiązany. - 12 lat temu
quantum137 - Dobrze, że już działa, dzięki! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pojawił mi się taki komunikat:

"Nie posiadasz abonamnetu na kursy, do których należą listy słówek:

Lista słówek k001

Lista słówek jest niedostępna w systemie powtórek."

bezpośredni odnośnik k001: https://www.etutor.pl/nauka/?id=172675 - przy czym nie mam dostępu do tej podstrony, więc nawet nie wiem o co chodzi. Da się to jakoś sprawdzić? Nie korzystałam tu z innych kursów [np. biznesowego], więc nie wiem skąd te 'nielegalne' słówka w moich zbiorach :)

PS. + w komunikacie zamiast 'abonamentu' mamy 'abonamnetu' ;)
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, mam taki sam komunikat. Zgłosiłem problem i otrzymałem taką odpowiedź -

"Dzień dobry,

komunikat taki pojawił się, ponieważ jesteśmy w trakcie prac nad częścią list słówek, więc dlatego niektóre z nich są niedostępne. Aby komunikat się nie wyświetlał, można usunąć tę listę z powtórek.

Pozdrawiam."

Niestety nie jestem w stanie usunąć tej listy. Dawniej udawało się. Nie mam pojęcia co to za kurs z symbolem "K"?

Pozdrawiam
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
futbolowa - Dzięki, zawsze to jakieś pocieszenie, że nie jestem w tym sama. - 11 lat temu
zolty - Listy z symbolem "K" to listy do krzyżówek w kursie eTutor niemiecki. Problem wyświetlania błędnego komunikatu został rozwiązany, przepraszamy za niedogodności związane z jego wystąpieniem. - 11 lat temu
Ewa-Sally - Rzeczywiście, też miałam taki komunikat i nareszcie mi zniknął. :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dlaczego chcecie usuwać te zablokowane listy? Usunięcie zablokowanej listy spowoduje usunięcie wszystkich słówek, które się na niej znajdują a co za tym idzie, słówka nie będą dostępne w systemie powtórek.

Od około dwóch tygodni mam podobny problem. Pisałam o tym tutaj: https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/320585-Niedostepne_listy_slowek_-_wygasl_abonament_na_kursy_do_ktorych_naleza.html?unread
List nie skasowałam. Czekam na rozwój wypadków.
D
Danoota

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki