ZALOGUJ SIĘ

Business English

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Mam wykupiony abonament na rok Business English i przerabiam kolejne lekcje. Czy jak przerobie wszystkie lekcje a jest ich tylko 30 to gdy abonament mi sie skonczy bede miec slowka/zdania z tych lekcji dalej w powtorkach ? Bo inaczej troche sie nie oplaca wykupic potem specjalnie abonament zeby co jakis czas pojawilo sie zdania z Business English w powtorkach za kwote 549 zl na rok.
D
Dex92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Moim zdaniem abonament ponieważ abonament jest na rok a nie na ilość lekcji, to bedziesz mógł powtarzać do końca abonamentu
grzegi44
knorwid - Na pewno tak jest. Na rok masz wykupiony dostep do eTutora (i do lekcji 'biznesowych' ;)) Poszperaj na forum i w pomocy - zobaczysz, ze niektore slowka bedziesz mial w powtorkach takze i po owym roku ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobna sytuacja, po wygaśnięciu zwykłego abonamentu i z aktywnym BE wygląda tak, że jeżeli chodzi o lekcje, które przerabiałam w ramach eTutor angielski, obecnie mogę powtarzać tylko materiał, który sama dodałam do własnych list słówek. Nie ma w powtórkach ani gramatyki ani słówek z list eT, których już się uczyłam.

Mogę powtarzać słownictwo z tamtych przerobionych lekcji w ćwiczeniach "moje testy". Niestety, dostępne są te listy słówek, które zanim wygasł abonament, dodałam do testów. Teraz ich dodać nie mogę.

Jeżeli kierownictwo eT. lekcje biznesowe potraktuje tak samo, po wygaśnięciu abonamentu zostanie nam niewiele - w zasadzie tylko testy, jeżeli wcześniej je utworzymy i o ile nam tej furtki nie zamkną.
Jestem przeciwnikiem drukowania, jednak to i owo sobie przedrukuję z BE, żeby po roku nie zostać z niczym :)
esterka
knorwid - Było już trochę postów na ten temat, ale nareszcie ktoś jasno, zwięźle i konkretnie napisał co DOKŁADNIE dzieje się z powtórkami i testami po wygaśnięciu abonamentu. Dziękuję!
P.S.) Może to pomysł na jakiś tańszy abo w wersji light - bez możliwości dodawania nowych, ale z zachowanymi wszystkimi(!) dotąd elementami (dodanymi do powtórek).
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Dzięki za uznanie. Nie wiadomo czy po wygaśnięciu BE będzie tak samo, bo mogę teraz dodać do testów listy Diki, którego nigdy nie opłacałam, więc może listy BE też będą dostępne.
Bardzo dobry pomysł z abonamentem "light".
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uważam, że po wygaśnięciu abonamentu powinno się mieć darmowy dostęp lub ewentualnie za niewielką odpłatnością do powtórek przerobionego słownictwa czy to w ramach business english, czy zwykłego kursu. Trudno płacić jeszcze raz pełną kwotę abonamentu,po to żeby móc powtarzac przerobione słownictwo. A przecież powtarzac trzeba dalej słownictwo. Portal supermemo.net daje dostęp do przerobionych powtórek po wygaśnięciu czasu, na który się dany kurs wykupiło.
Ja bym doradził kierownictwu etutora rózne opcje abonamentu :
- pełen kurs (tak jak obecnie)
- tylko słownictwo i gramatykę bez lekcji
- słownictwo (gramatykę) po wygaśnieciu abonamentu (darmowo lub za niewilką oplatą)
P
pawliszon
knorwid - Wpisałem niedawno podobną sugestię w dziale sugestie. Tutaj raczej to przepadnie ;/
Szukaj w sugestiach pod: Abonament 'light' ;) Pozdrawiam.
- 12 lat temu
pawliszon - Dzięki za info.
Wpiszę te uwagi w dziale sugestie.
Pozdrawiam
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki