ZALOGUJ SIĘ

Rabat na kolejne abonamenty za staż w serwisie.

zmodyfikowany: 4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
W dziale "monet i nagrody" znajduje się pozycja "rabat na kolejne zakupy". Cytując zamieszczoną tam informację: "Za swój staż w serwisie i dotychczas dokonane w nim zakupy kursów przysługuje Ci rabat (...) % na każdy kolejny zakup." Z doświadczenia wiem, że otrzymuję 5% rabatu za każdy wykupiony roczny abonament.
Czy ktoś z dłuższych stażem użytkowników wie, jak to działa odnośnie stażu w serwisie? Jestem tutaj ponad rok, żadnej zniżki z tego tytułu do tej pory nie dostałam. Może coś "wskoczy" np. po 500 dniach...?
Ostatnie pytanie to już pewnie do pracowników eTutora... Jaki jest maksymalny rabat, jaki można otrzymać? Zakładam, że jakaś granica istnieje, bo w przeciwnym wypadku (przy stosowanym systemie) po dokonaniu 20 zakupów każdy następny abonament musiałby być darmowy... :)
dhuode

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Ja obecnie w systemie mam taki komunikat:

"Za dokonane zakupy i staż w serwisie przysługuje Ci zniżka 35% na następny zakup dowolnego kursu!".

W innym miejscu mam informację:

"Początek nauki: 2011-05-31
Data wykonania pierwszej powtórki: 3324 dni temu"

A rabat chyba wzrasta, bo jak kojarzę kiedy ostatnio coś kupowałem to rabat był 30%.
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

u mnie to samo :
"Za dokonane zakupy i staż w serwisie przysługuje Ci zniżka 35% na następny zakup dowolnego kursu!".
a jestem od 8.5 Roku na Etuorze. Najpierw Angielski, potem Niemiecki, Teraz mieszkam w Niemczech i znow sie ucze angielskiego by tu studiowac :D


Wydaje mi sie ze za kazdy rok bylo wlasnie 5%, ale pewna nie jestem...
Haku92
dhuode - Ciekawe, bo ja jestem tutaj troszeczkę ponad rok i też mam 35%. W międzyczasie 4 razy opłacałam roczny abonament (angielski, travel, business i jeszcze raz angielski).
Wygląda to trochę tak, jakby te 35% było barierą. W tej sytuacji warto "polować" na regularnie pojawiające się promocje na kursy, bo wtedy zazwyczaj ten rabat jest większy. :)
- 4 lata temu
Haku92 - Byc moze macie racie i tabat jest za rok wykupionego kursu a nie za rok kalendarzowy :)
Tez czatuje na rabaty na Halooween np. Ale puki co mam do konca 2021. Wiec nie potrzebuje obecnie :D
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

rabat przyznawany jest za staż spędzony w serwisie, który rozumiany jest jako łączna kwota wykupionych dotychczas abonamentów. Oznacza to, że rabat wrasta z każdym dokonanym zakupem.

Rabat początkowy wynosi 5% a maksymalny to 35%.

Życzę miłego dnia.
P
paulinawit97
dhuode - No i wszystko jasne :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki