ZALOGUJ SIĘ

Czym się zajmujecie? Używacie języka angielskiego w swojej pracy?

zmodyfikowany: 4 miesiące temuostatnia aktywność: 4 miesiące temu
Ja zacznę.
Na obecną chwilę język służy raz częściej, raz rzadziej do korzystania z internetu. Nie wszystko w sieci znajdziemy w ojczystym języku, a w wersji English otwierają nam się nowe szlaki. W przyszłości planuje prowadzić media w języku angielskim i stąd też powód dlaczego zawitałem na etutorze. Przy okazji raz, a konkretnie chciałbym przejść ten etap edukacji i opanować język w stopniu zaawansowanym.
N
nikus1166
Esency93 - Zajmuję się marketingiem. Angielskiego w pracy używam praktycznie non stop, jako że pomagam firmom wychodzić na rynki zagraniczne - tworzę więc artykuły, posty w social media, strategie, materiały do kampanii, ebooki etc. w języku angielskim. - 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Tak, używam codziennie bussiness english w pracy. W czasie wolnym korzystam z materiałów po angielsku - czytam książki do mojej pracy magisterskiej, oglądam seriale albo sięgam po filmy na yt
ZuzannaGalert
nikus1166 - Z którego kursu się uczysz na etutorze? Klasyczny czy business? W jakiej branży pracujesz? - 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W pracy używam angielskiego sporadycznie. Pracuję w aptece i czasami pojawi się anglojęzyczny pacjent.
C
chomik18

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki