ZALOGUJ SIĘ

No co jeszcze wymyślicie? To poziom podstawowy?

zmodyfikowany: 13 lat temu
Jak mam przeczytać czy odpowiadać na pytania jak nie wiem o co chodzi? To ma być poziom dla poczatkujacych? Żenada!
Podobnego zdania jest reszta moich kolegów / koleżanek. Zdaje się, że się pożeganym raz a dobrze.
S
sgiedrys
Ewa_G1967 - Może nie na temat ale zapytam co oznacza pod Twoim nickiem Pkp Intercity. Nie było mnie chwilę i juz jakieś zmiany?? Dziękuję za odpowiedź!
- 13 lat temu
sgiedrys - To nazwa firmy w której jestem zatrudniony. - 13 lat temu
efogt - Ewa , PKP szkoli pracowników. Wykupiło im kursy angielskiego w e-tutor:)Mogą się uczyć kolejno lekcjami jak nie chcą uczyć się według przydzielanych im lekcji przez nauczycieli:) Pozdrawiam serdecznie. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

W poprzednim zadaniu: https://www.etutor.pl/lekcje/3/32/ czytanym przez native speakera obok zakładki "Pytania" (do tekstu) jest zakładka "Tłumaczenie". Poza tym zawsze można skorzystać ze słownika klikając dwukrotnie na niezrozumiałe dla nas słowo
Halius
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przypadkowo polecenie pojawiło się w języku angielskim, już zostało ono zmienione na język polski. Początkowo zakładaliśmy, na wzór wielu podręczników, posługiwanie się wyłącznie językiem angielskim w poleceniach. Po głosach użytkowników zmieniliśmy je w lekcjach początkowych na polskie, za powyższe przeoczenie przepraszamy.
e.lukasiewicz
sgiedrys - Dziękuje bardzo. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki