ZALOGUJ SIĘ

Mam pomysł - rozmowy przez Skype po angielsku.

12 lat temu
Kiedyś w przeszłości chcąc podszkolić się w języku angielskim nawiązałam znajomość z Angielką i przez Skypa próbowałyśmy konwersować, ale nie szło nam to bo ona mówiła szybko i denerwowała się, że ja niewiele rozumiem. Nie chciało jej się powtarzać i mówić powoli.

Ale może gdyby był ktoś chętny kto tak jak ja już coś mówi po angielsku i chciałby co jakiś czas na jakiś temat porozmawiać, żeby sprawdzać się nawzajem i pomagać sobie pokazując błędy językowe to zapraszam. Piszcie.
I
ilosoczek
TopMan - Kiedys juz byl poruszany taki temat, niewiele to wnioslo.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Szkoda, ale jakby co to ja jestem chętna na konwersacje:) Myślę, że to dużo mogłoby dać.
I
ilosoczek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jednak polecałabym anglojęzyczną osobę - zbyt łatwo nam się przerzucić na język polski, kiedy wiemy, że druga osoba też go zna.

Na kursie angielskiego mówiłam.. jako tako. Kiedy pierwszy raz rozmawiałam przez telefon (! aaaaaaaa, nie widzę rozmówcy!) z Brytyjką i musiałam powiedzieć co nieco o sobie, jak widzę ten wyjazd, dlaczego itd., to mój mózg wskoczył na wyższy poziom, mówiłam PŁYNNIE, kiedy nie mogłam znaleźć słowa, bez problemów znajdowałam zamienniki. Bo MUSIAŁAM. Nie było innego wyboru, nie miałam alternatywy.
violino

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Ostatnio otrzymałem ten link. Można tu poznać ludzi z całego świata oraz nawiązać rozmowę przez skype. Trzeba się zarejestrować i można szukać kontaktu z osobami w krajach anglojęzycznych oraz osobami z innych krajów znających język angielski. Głównie serwis ma pomagać załatwiać nocleg w różnych zakątkach świata - ech sami zobaczcie! Przy każdym profilu jest oznaczenie poziomu znajomości języka. Ja próbowałem i polecam.

http://www.couchsurfing.org/
slawek4
absolwentka - Ciekawe. Przejrzę sobie;)
Dziękuje za linka!

Ale mi muli strona dzisiaj strasznie;(
- 12 lat temu
slawek4 - Muliło i u mnie ale przed chwilą zresetowałem komputer i teraz jest ok. Pozdrawiam - 12 lat temu
quantum137 - Godzinę temu strona dostała zadyszki na kilkanaście minut, ech. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.