ZALOGUJ SIĘ

Własna lista słówek do ciągłego odtwarzania

8 miesięcy temuostatnia aktywność: 8 miesięcy temu
Hej, czy jest jakiś sposób, żeby stworzyć z listy słówek nagranie tego typu https://www.youtube.com/watch?v=WE7NCXRfbk0&t=547s
Nie musi być film może być mp3.

Niestety nauka z powtórek wymaga pełnej uwagi i klikania umiem czy nie. A gdyby taka lista była odtwarzana automatyczne słowo po słowie to można by sobie puścić w samochodzie i zawsze cos do głowy wejdzie.
P
Pixem
adrianna.wu - Można odtwarzać:
- (opcja dostępna tylko na komputerze) nasze gotowe listy słówek, należy wejść w Menu -> Słówka -> Do nauczenia/ Dodane do powtórek -> rozwinąć daną kategorię -> przy wybranej liście należy kliknąć liczbę elementów -> odtwórz wszystkie.
- (opcja dostępna na komputerze i w aplikacji) własne listy słówek, wchodząc w Menu -> Słówka -> Twoje słówka -> przy wybranej utworzonej liście proszę kliknąć opcje (trzy kropki) -> lista elementów -> odtwórz.
- 8 miesięcy temu zmieniany: 8 miesięcy temu
darkobo - W aplikacji to chyba nie działa ... - 8 miesięcy temu
adrianna.wu - Opcja odtwarzania własnych list słówek jest dostępna w aplikacji. Uzupełniłam mój komentarz o te informacje. - 8 miesięcy temu
darkobo - Faktycznie, jest przycisk "Odtwórz wszystkie". Wcześniej wchodziło mi od razu w tryb edytowania, może nie trafiałem we właściwy napis. - 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

No tak, tylko tylko one się odtwarzają bez polskiego tłumaczenia, wiec przesłuchiwanie ich w kółko w samochodzie nic nie zmieni.

Może ktoś zna jakiś zewnętrzny program, do tworzenia takich fiszek wideo ? Bo zakładam, że eTutor nie ma w planach wprowadzenia czegoś takiego...
P
Pixem
8 miesięcy temuzmieniany: 8 miesięcy temu
adrianna.wu - W najbliższym czasie nie planujemy zmian w tym zakresie, ale nie wykluczamy ich w przyszłości. - 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki