Funkcja bezpośredniego odtwarzania dżwięku przy powtórkach słówek

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Szanowni Państwo,

Od pewnego czasu nie mogę korzystać z funkcji, która była możliwa podczas powtarzania słówek- bezpośredniego odtwarzania brzmienia danego słowa lub zdania, bez potrzeby klikania na głośnik. Obecnie są tylko trzy funkcje przy ich powtarzaniu- lista elementów, wyłącz, usuń z powtórek. Było to bardzo dobre narzędzie podczas nauki, gdyż dawało szansę na przyspieszenie pracy. Bardzo proszę o informację czy jest szansa na ponowne włączenie tego narzędzia. Rzeczywiście, czyniło ono e-tutor unikalnym programem nauczania.

Z wyrazami szacunku.

Alicja
benio2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Uprzejmie informujemy, że wspomniana funkcja nosiła nazwę "Szybkich powtórek". W listopadzie 2016 roku z uwagi na niewielką popularność funkcja "Szybkich powtórek" musiała zostać usunięta (stanowiła ona tylko 0,5% wszystkich wykonanych powtórek). Oczywiście, nie zmienia to faktu, że w dalszym ciągu możemy tworzyć własne listy powtórek ze słówek, na których nauczeniu nam najbardziej zależy (na stronie: https://www.etutor.pl/words/user-words).

Pozdrawiamy.
dawidturek
lukaszk85 - Przydało by się połączyć własne słówka z jakimś syntyzatotorem żeby była też możliwosć odłuchania. Takie rozwiązanie ma np. fiszkoteka - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szanowni Państwo,

Jeżeli powodem jest ograniczone wykorzystanie, to zwracam się z uprzejmą prośbą o ponowne jej włączenie. Będę bardzo zobowiązana.

Pozdrawiam.
benio2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety funkcja "Szybkich powtórek" z uwagi na brak zainteresowania nią 99,5% Użytkowników została całkowicie wycofana z Serwisu i w związku z tym nie ma możliwości uruchomienia jej na Platformie.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomoc i wsparcie