ZALOGUJ SIĘ

Jaki rodzaj ćwiczeń lubicie najbardziej i polecacie?

12 lat temu
Jaki rodzaj ćwiczeń lubicie najbardziej i polecacie? Uczę się niedługo, lecz jestesm ciekawa które ćwiczenia preferujecie i dlaczego? Które są najbardziej efektywne?
A
aszucha100
absolwentka - Ponieważ jestem wzrokowcem to preferuje ćwiczenia z obrazkami. Nauka w ten właśnie sposób jest dla mnie najbardziej efektywna- jeżeli chodzi o słówka. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
aszucha100 - Mało jest słówek z obrazkami, pozostaje masa czasowników i przymiotników. Ja mam problem, przerabaiam słówka wiecznie, zrobię małą przerwę i zapominam :(
- 12 lat temu
dania57 - Rób powtórki codziennie. Dodawaj po 10-20 nowych słówek czy całych zdań każdego dnia. Zaufaj systemowi powtórek. Sama się po pewnym czasie zdziwisz,że jednak dane słówko pamiętasz. - 12 lat temu
absolwentka - Dania57 ma rację. Też się dziwiłam. Gdy tu przyszłam myślałam, że powtórki się zbierają w całość i są robione codziennie, wszystko. Gdy się okazało, że się rozkładają to myślałam, że nie będę ich pamiętać (np. dane słówko, pokazuje mi się co 3 dni), ale okazuje się że jednak pamiętam. Oczywiście nie wszystko, ale znaczną większość. Pozdrawiam;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

obrazki i dyktowanie
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja jak najbardziej graficzne - obrazki no i ku przekleństwu sąsiadów - karaoke ;)
kames
lukaszgd - a w etutor jest karaoke ? ;) - 12 lat temu
absolwentka - Hehe;p skąd ja to znam, ale stwierdziłam, że skoro wytrzymali rok mojej nauki gry na gitarze to śpiew i granie to już light dla nich;)Pozdrawiam! - 12 lat temu
Wampirka - Też codziennie daję koncert karaoke - w imię nauki oczywiście. Tyle, ze ja korzystam z youtuba... mama to już mi parę razy chciała płacić za milczenie ;P - 12 lat temu
absolwentka - Hehe;) Ja nie w imię nauki, po prostu to lubię i robiłam to już dużo wcześniej. Tylko jedno się zmieniło, częściej po angielsku;)
Teraz przerabiam repertuar Adele.
- 12 lat temu
Wampirka - To ten sam co ja!!!
Babka ma świetne piosenki. Kilka z nich nawet znałam wcześniej i mi się podobały, ale nie kojarzyłam ich z tą samą osobą :)

No to co? Po powtórkach duecik? ;)
- 12 lat temu
absolwentka - Miałam podobnie. Słuchałam i zastanawiałam się, kto to śpiewa. Świetne ma piosenki. Poza tym, babeczka ma głos jak dzwon i mogę tylko pozazdrościć. Niestety wszystkiego mieć nie można. Mi się akurat nie trafił talent do śpiewu, ale i bez tego sobie radzę;) Duecik;p Hehe - 12 lat temu
Wampirka - A co :) Jeśli masz podobny talent do śpiewu jak ja to zarobimy fortunę... za milczenie ;oP - 12 lat temu
granat - No to macie już trio! :P - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za wskazówki , so much !
A
aszucha100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi z tutora to najbardziej odpowiada robienie list z dzisiejszymi trudnymi elementami, wersja z tłumaczenia zdań (i słówek) z angielskiego na nasze...
Jak się ćwiczy tłumaczenie w jedną stronę, to potem okazuje się, że ma się problemy z tym ćwiczeniem, nieraz większe niż z tłumaczeniem na angielski...

Obrazki też kiedyś robiłam, ale już mi się znudziły. Fajna jest też gra pamięć... niby się bawisz, a w głowie też coś zostaje...
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki