ZALOGUJ SIĘ

co dalej z poprawionymi pracami

12 lat temu
Kilka osób, którym sprawdziłam prace, zadało mi pytanie, co mają z nimi dalej zrobić (np. edytować, żeby poprawić błędy?), a ja nie bardzo wiem, co odpowiedzieć.
Sama nie piszę tekstów (przynajmniej na razie), ale wydaje mi się, że gdyby ktoś poprawił moją pracę, chciałabym móc zerknąć do poprawek przynajmniej jeszcze przez jakiś czas. Edytowanie własnego tekstu chyba by utrudniło połapanie się w tym, co było źle. Z drugiej strony - umieszczenie pod własnym pytaniem poprawionej wersji swojego tekstu też mogłoby nie być złym pomysłem, ale czy to nie "zagraca" forum?
Podzielcie się doświadczeniem, proszę.
askawska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Zerknąłem w dział Teksty i średnio pojawia się 100-200 prac dziennie.
Wszyscy, którzy nie maja pakietu Premium muszą liczyć na łut szczęścia by ich praca została sprawdzona.

Myślę, że po ilości sprawdzonych prac można wysunąć wniosek, że ich pisanie na e-tutor mija się z celem a to z racji bardzo nikłej szansy na jakiekolwiek poprawki i wskazówki.

Szansa na 'etatowego użytkownika' sprawdzającego na żądanie prace innych jest praktycznie żadna.

Nie mniej jednak życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach:-)
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Bilberry - może dodawaliby darmowe przedłużenie w eTutor za sprawdzenie x prac :D - 12 lat temu
quantum137 - Tak a kto będzie sprawdzał poprawki tego użytkownika?:D ...i jaką karę poniesie za częste wtopy i brak profesjonalizmu?
Bo tak to będzie wyglądało...
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wg mnie edytowanie własnego tekstu mija się z celem. Twoja korekta wyraźnie pokazuje zauważone przez Ciebie błędy. Jest to czytelne i pomocne dla innych użytkowników,którzy akurat chcą pisać na ten temat. Jeśli praca zostanie edytowania to właściwie nie zostaje nic innego jak skasować swoją korektę. Po pewnym czasie w ogóle nie będzie wiadomo o co tu chodzi. Jedna praca na "czarno" i druga taka sama na "kolorowo".A może się zdarzyć,że trzecia osoba wniesie swoje poprawki.
dania57
askawska - Słusznie, o tym nie pomyślałam, a zdarzyło mi się poprawić jeszcze po sprawdzającym jakieś błędy, które mu umknęły, i vice versa - po mnie też już poprawiano. I masz też rację, że czasem jak ktoś edytuje swoją wypowiedź albo ją usunie, to trudno się połapać, o co chodzi.
Dzięki za wskazówki. Pozdrawiam :)
- 12 lat temu
esterka - Poprawiona praca jest przede wszystkim nieocenioną wskazówką, jakich błędów się strzec, dla tej osoby, która ją napisała. Własną pracę można odszukać łatwo. Piszę ten komentarz, bo moje teksty są poprawiane w Premium. Nigdy ich nie edytuję po poprawieniu przez nauczycielkę. - 12 lat temu
askawska - dziękuję, zgadzam się. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Długo nad tym zastanawiałem co zrobić z poprawioną pracę i zgadzam się z tym że lepiej nie edytować i zostawić jak jest.
Doszedłem do wniosku byłoby najlepszym rozwiązaniem jest np. utworzyć w rubryce z sekcji lekcja - twoje wypracowanie na tym portalu e-tutor aby prześledzić swoją historię wypracowanie i poprawioną pracę przez kogoś i możliwość wydrukowania np.w celu utrwalania i zapamiętywania przerobionej lekcji bo ja jestem wzrokowcem i niż słuchowcem a pisanie pracy w j.angielskim pomaga mnie trwale zapamiętywanie.Każdy z nas ma inną pamięć ( miałem na myśli słuchowa,wzrokowa,dotykowa,emocjonalna).
Pozdrawiam i życzę miłej nauki :).
mjosek
esterka - Swoje wypracowania masz jak na dłoni - w zakładce "pytania" wybierasz, np. teksty, poniżej sortujesz wątki, zaznaczając tylko własne. W ten sposób masz zebrane wszystkie swoje wypracowania. Te, które ktoś ocenił mają zamiast zera z prawej strony jakąś liczbę. :) - 12 lat temu
askawska - z lewej chyba strony? :)
chociaż jeśli "stoją" do nas przodem, to ze swojej prawej. :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - z lewej, oczywiście :) Ale dla mnie lewa strona jest po trochu zawsze prawą stroną. Piszę prawą ręką, do innych czynności mam lewą :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No tak :) wiem że jest z lewej strony :).
Ale ja jestem tutaj od niedawna i musiałem nieźle natrudzić żeby poszukać moje wypracowanie ale pomalutku uczę się jak mam poruszać na tym portalu :).
mjosek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pytaj jak najwięcej, to się szybko zorientujesz w możliwościach eTutora. A ludzie są tu życzliwi. Poza tym w tej samej sytuacji jest więcej osób - te, które zaczynają uczyć się tutaj.
drumstick
quantum137 - Dokładnie tak, tylko proszę o niezadawanie po raz 176 tego samego pytania... - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Spokojna głowa i dam sobie radę :) na portalu eTutora i wczoraj pogrzebałem żeby dowiedzieć co tam jeszcze można zapoznać rzeczy :) i znalazłem moje wypracowanie :).
Aby prześledzić swoją wypracowanie i trzeba kliknąć:
- na zakładce - lekcja
- na dole kliknąć na zakładce - ostatnia aktywności
- kliknąć - pytania językowe a tam widzisz swoje wypracowanie :).
Tylko szkoda że nie ma możliwość wydrukowanie swojej pracy do utrwalania i do powtórzenia nauki.
Pozdrawiam :).
mjosek
anbar - jeśli chcesz drukować, to "od biedy" można zrobić zrzut z ekranu i wtedy wydrukować
rozwiązanie może nie jest rewelacyjne ale "jak się nie ma co się lubi..." ;)

pozdrawiam :)
- 12 lat temu
hotaru85 - a co to za problem skopiować do Worda i wydrukować..? - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj mjosek-Ja nie wiem w czym masz problem? U mnie wszystko drukuje! Ja mam W7-64 IE9, komp.ma dwa lata,Toshiba laptop. Prawą stroną myszki klik i już wybieram "druk" albo "podgląd druku".Jest u mnie program "wycinanie"to samo co zrzut z ekranu -Też dobry! Ajak coś się zatnie -to robię aparatem foto-pstryk!A z ręki to nastawiam na dwie sec. i pstryk! Dobre foto do pamięci na zaś!Zbieram prace celem analizy błędów.A eTUTOR.pl jest mi pomocny. Pozdrawiam. jkp - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
mjosek - No widzisz ale masz nowszy Windows 7 a ja mam Vistę.
Wiem że można też robić na skróty :).
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki