ZALOGUJ SIĘ

rozszerzenie ,,pakietu motywacyjnego" o monety za gry

4 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Tak się zastanawiam, czy nie byłoby możliwości nagradzania użytkowników przynajmniej w minimalnym stopniu w postaci dodatkowych monet za utrwalanie słownictwa na platformie za pomocą gier . Gry są świetnym sposobem na połączenie przyjemnego z pożytecznym a zebrane w ten sposób monety można kreatywnie wykorzystać :). Tym bardziej jeżeli komuś pali się grunt pod nogami ;) i chciałby w miarę sprawnie uzbierać monety na egzamin certyfikacyjny a przy tym skutecznie sprawdzić się pod kątem znajomości słownictwa. Tym bardziej, że np. rzucanie wyzwań w moim przypadku jest już na porządku dziennym ( znaczy tygodniowym ;)). Wiem, wiem, że powinnam zgłosić sugestię przez formularz kontaktowy ale jestem ciekawa co na ten temat sądzą inni użytkownicy.
Pozdrawiam
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Już kiedyś także o tym pomyślałam i uważam, że to super pomysł. Można by było sobie dozbierać monet i mieć motywację do większego zaangażowania w naukę. Wydaje mi się, że wtedy więcej osób by zaczęło korzystać z gier.
InnaWikka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wg mnie jest to ciekawy i motywujący pomysł.
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomysł byłby dobry, gdyby eTutor inwestował równie mocno w język niemiecki, co w język angielski. Mam wrażenie że j. niemiecki traktowany jest po macoszemu. Wszystko skupia się na j. angielskim: quizy, podcasty, blog, porady itd.
A skoro na platformie mamy też j. niemiecki to może warto zainwestować nieco w rozwój i tego języka?
Co z tego że uzbieram monety grając w gry, co czynię codziennie, bo tak między innymi uczę się języka obcego, skoro nie będę miała, co z nimi zrobić, jak ich wykorzystać?
K
kasiaaa0
tlstar - Producenci aut inwestują obecnie głównie w linie technologiczne do produkcji SUV-ów. Bo taki jest akurat popyt. Sedany i kombi sprzedają się marnie. "Business is business". Musi być rentowność. Nikt nie zamierza dokładać do prowadzonego interesu. Podobnie jest w przypadku nauki języków. - 4 lata temu
parseq - eTutor nie chce się przyznać ile procent użytkowników uczy się tu angielskiego a ile niemieckiego, ale silna dysproporcja jest faktem. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uważam, ze to świetny pomysł. Wydaje mi się, ze cały nazwijmy roboczo ten system - system motywacyjnym mógłby wyglądać lepiej z uwzględnieniem takich pomysłów jak ten. :) Uważam, że zbieranie monet motywuje samo w sobie i z satysfakcją sprawdzam jak na koncie gromadzi się ich coraz więcej.
JakubSiewierski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mnie to do gier nie przekonuje. nawet za punkty szkoda mi czasu na gierki jezykowe.
malagorzka
parseq - Też praktycznie nie grywam, ale quizy próbowałaś?

Monety można czasem przekazać na szlachetny cel, np. wsparcie dla potrzebujących. Ostatnio taka możliwość była oferowana w grudniu 2019.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super pomysł! Zawsze dodatkowa motywacja do nauki :)
sylwia.kulak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomysł super, sama .... cieszę się gdy obserwuje, jak wciągneło mnie rozwiązywanie gier ! to naprawde super, zwłaszcza że są dostępne filtry na gry żeby słówka były tylko z powtórek. Patrząc na to, że strona oferuje LEKCJE (czyli taki ala podręcznik), to jedyną formą CWICZEŃ , są w tym momencie gry ....
i zdecydowanie zgadzam się z sugestią dotyczącą inwestycji potencjału w j. niemiecki .
Narazie zaczynam, wiec liczę tymbardziej, że mnie ten kurs niezawiedzie - wykupiłam roczną licencję i serio zamierzam dojść w kursie przynajmniej do B1/2 z poziomu A1+ ;

A wogóle , to pozdrowienia dla zespołu twórców - > aplikacja. naprawde ekstra , i poleciłam już wielu osobom !
A
asskorka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za Wasze sugestie i obiecujemy pochylić się nad propozycją! :)
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki