ZALOGUJ SIĘ

Lista kart do omowienie z nauczycielem

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam!

Przez ostatnie kilkanaście lat przerobiłem z 5 różnych systemów nauki - poczynając od paru wersji Supermemo przez Anki po e-tutor. Najbardziej podoba mi sie SuperMemo (wersja amerykańska która zatrzymała się w latach 90 jesli chodzi o design ale statystyki są zrozumiałe chyba tylko dla nerdów i samego twórcy metody Supermemo) a ostatnio Anki ktore jest niesamowicie wygodne na smartfonie. Niestety problem z Anki jest że gdy dokładam moje słówka to nie mam do nich wymowy. A parę tysięcy już miałem pododawane i zrezygnowałem póki co z aplikacji.
Więc e-tutor. Głowny plus to słownik w którym mogę dokładać nowe słówka z pracy i mieć je w powtórkach.
Ale widzę jeden problem - jak tu tworzyć listę kart które chciałbym omówić z moim nauczycielem? W Anki można dodawać tagi, flagi, itd. Tutaj nie bardzo widzę taką możliwość. Mogę ewentualnie przeglądać listę słów z którymi mam problem (wg. e-tutora) ale nie wiem czy nie ma czegoś lepszego
wp73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Można tutaj https://www.etutor.pl/words/user-words tworzyć własne listy elementów. Chyba można utworzyć max. 100 list.
T
tlstar
piotr.grela - Tak jak pisał tlstar dodajesz listę słów, chyba nawet możesz stworzyć 500 list słów po 500 elementów i je na przykład nazwać: "ciekawe zwroty
z dnia 28 lutego 2020" itp."

Też 20 lat temu uczyłem się z Supermemo.
Niewiele wiedziałem o istnieniu różnych odmian angielskiego, o częstotliwości występowania słów czy o fakcie, że nie same słowa a związki wyrazowe, kolokacje są istotne w nauce języka obcego.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.