ZALOGUJ SIĘ

Rozkładanie powtórek - prośba o modyfikację

13 lat temu
Wiem że można rozłożyć powtórki, jak się ma ich całkiem sporo. Ja robie na bierząco, ale nie w tym rzecz. Zauwazyłem że większe natężenie ilosci powtorek mam na poczatku miesiaca i maleje w dol.

Ja bym chcial recznie ustawic, aby mi w weekend "dowalilo" ich sporo, a w tygodniu mniej. Czy mozna taką opcje dodac, aby jakoś to algorytmem ustawiać. Jako pracujący, mam mniej czasu w ciagu tygodnia, a weekend moglbym spedzac sporo czasu nad tym.
DAD
radmar2 - Bardzo dobry pomysł - popieram. - 13 lat temu
TLK - popraw błąd ortograficzny powinno być:
"bieżąco" (oboczność do g w słowie bieg - tak dla wyjaśnienia językowego)
- 12 lat temu
DAD - Juz sie nie da... pozostanie mi to przyjąć ze wstydem :(

dzięki ;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Rewelacyjny pomysł..
maddie1819

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/96093-Kalendarz_powtorek_-_o_co_chodzi_w_tym_algorytmie_.html

No tutaj billberry wyjasnił zasadę algorytmu. Recznie póki co sie nie da, ale można jakoś chyba samemu tym sterowac w małych proporcjach.
DAD
Bilberry - Ja wyjaśniłem zasadę w SuperMemo, przypuszczam, że tutaj jest taka sama, albo bardzo podobna, ale to pewnie tajemnica firmy. Taki silnik to podstawowa rzecz na tej stronie, uważam, że świetnie działa i na pewno nie będą chcieli zdradzić szczegółów, aby ich ktoś nie skopiował. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za sugestię - przyjrzymy się, czy jej wprowadzenie jest w tej chwili możliwe z technicznego punktu widzenia.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W SuperMemo była taka opcja, że gdy się nagromadziło dużo materiału można go było rozprowadzić bardziej równomiernie. Najlepiej oczywiście uczyć się codziennie i nie robić przerw, ale zdaży się jakiś wyjaz w góry bez komputera...
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki