ZALOGUJ SIĘ

Udostępnianie listy słówek dla znajomych

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Hej,

czy da się udostępniać swoje listy słówek dla znajomych? Chciałabym udostępnić swoje powtórki dla koleżanek by uczyć się razem.
gosgosx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Z tego co mi wiadomo to w aplikacji nie ma możliwości "kopiowania" list powtórek. Natomiast można oczywiście wydrukować (zapisać do formatu pdf) fiszki powtórek i przekazać je koleżankom.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To by bylo pieknie. Kiedy moglbym z kims innym sie wymienic listami slowek.
piotr.grela
tlstar - Ale czy to ma jakiś sens? System powtórek jest przecież tak skonstruowany, żeby dodawać do niego to czego się nie umie i później najtrudniej przyswajane elementy powtarzać w miarę często. A jednemu łatwo wchodzi do głowy "to", innemu "tamto", a jeszcze komuś zupełnie co innego. Po cóż więc korzystać z czyjegoś słownika? Bo to mimo wszystko jest to jednak w jakimś sensie prywatny słownik nieznanych wyrazów, zwrotów itp. - 6 lat temu
gosgosx - Masz rację.
Mam sporo słówek w powtórkach, ale mam je również posegregowane w listach powtórek.
Listy są pomocne np podczas intensywnego przygotowywania się do egzaminu. Wtedy dużo więcej razy powtarzasz dane słówko i chętnie bym udostępniła tę listę koleżance z grupy byśmy mogły razem się uczyć. Trudno teraz mi np przekazać jej swoją listę by ona dodała te słówka do swojej
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki