ZALOGUJ SIĘ

znajomi na etutor jako motywacja :P

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Cześć, uczę się na etutor od 9 dni i nikt z moich znajomych nie korzysta z tej strony. Mnie osobiście motywuje to jak widzę że ktoś ciągle progressuje i regularnie dużo się uczy. Chciałbym mieć chociaż 1 taką osobę w znajomych albo nawet kilka. Jest to dla mnie taka pozytywna rywalizacja.
Czy są jakieś grupki takich osób czy coś w ten deseń? wiecie nie chcę teraz wysyłać zaproszeń do ludzi tak z niczego :D

piotr.grela zaprosiłem tak randomowo akurat Ciebie do znajomych bo chciałem sprawdzić czy druga osoba też musi akceptować aby móc śledzić czyjeś poczynania no i nie da się anulować zaproszenia.

C:
W
wiktor1994
hotaru85 - Zapraszam do znajomych :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Hej, jeśli Ci to pomoże to zapraszaj mnie do znajomych, nie ma sprawy :)
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ze znajomymi fajnie się uczyć można zgadać się na wspólne rozmowy po angielsku ,ćwiczyć różne dialogi i wymienić się ciekawymi stronami do nauki informacjami na temat języka
Pozdrawiam
W
Wojtek.22
Wojtek.22 - Mnie dzisiaj stuknęła na liczniku 100 - 4 lata temu
wiktor1994 - najsss oby mi też starczyło motywacji na co najmniej 100 dni :)
z rozmawianiem to u mnie kiepsko jak na razie.. zaczynam sobie od A1 chociaż jakieś tam podstawy podstaw niby znam.
Oglądam serial friends po angielsku z angielskimi napisami 1 odcinek dziennie żeby się osłuchiwać i znalazłem fajną aplikacje na androida nazywa się LearnEnglish Podcasts od British Council polega na tym że jest dialog kilku osób i poniżej na bieżąco są napisy za którymi można powtarzać na głos polecam sprawdzić tą apke bo darmowa i sporo nagrań średnio po 20minut. Może to mi coś da xd
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za zaproszenie wiktor1994
Oglądasz serial Friends i uczysz się na Etutorze to szybko będziesz widział efekty.
Po fali entuzjazmu do nauki angielskiego , dopadnie Ciebie nie jedno zwątpienie, znużenie, zmęczenie musisz to przetrwać.
"15" minut angielskiego ale codziennie :-)

Podziwiam Tych wszystkich z Was, którzy jesteście w Polsce i Wam się chcę. Znam wielu polskich imigrantów w Wielkiej Brytanii, którym się nie chce uczyć angielskiego.
piotr.grela
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hey
Możesz mnie dodać, moj poziom obecnie to A2. Korzystam z etutora, oglądam praktycznie wszystko po ang i dopełniam wszystko korepetycjami online.
Frant

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Siebie również polecam :)
Mstanclik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oprócz wspomnianych już znajomych nic tak nie motywuje do nauki jak widoczne rezultaty.
A te najszybciej można zobaczyć ucząc się słówek i zwrotów najczęściej używanych w codziennych rozmowach.
Jeśli ktoś rozpoczyna naukę to najwygodniej zacząć od najpopularniejszych słówek, bo szybko przekłada się to na zrozumienie języka. Na etutor mamy dział 1000 angielskich słówek i od tych słów bym zaczynał.
Możecie również skorzystać z listy 100 najczęściej stosowanych słów na stronie: http://angielskionline.edu.pl/lista-100-najczesciej-uzywanych-angielskich-slow/
Oczywiście te słówka można wyszukać w Diki i dodać do powtórek, w ten sposób tworząc osobistą listę najważniejszych słów do nauki.
grzesce

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, Czy ja również mogę prosić o zaproszenie do znajomych?
Myślę że to będzie najlepsza z możliwych motywacji jak będę musiał z kimś dyskutować oczywiście po Angielsku w języku którego wszyscy chcemy się nauczyć. Mój poziom A2.

Dziękuję
N
Noga_Piotr_84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć,

czy na poziomie A2 rozumie się ze słyszenia dialogi załączonego filmu? Ja (A2-27) napisy rozumiem w 100%, ale ze słyszenia szacuję na 30-50%.
https://www.youtube.com/watch?v=ZmUm29fc6nI
A
ang-nsw

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej
Oczywiście, że wszystkiego się nie rozumie. Nawet ludzie po filologii angielskiej i kilku latach studiów nad językiem mają problem, żeby wysłyszeć wszystko. Najważniejsze jest złapanie sensu wypowiedzi. Nie martw się tym.
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.