ZALOGUJ SIĘ

od czego zaczac?aby skutecznie nauczyc sie?

13 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
witam!chcialabym sie dowiedziec od czego zaczac, aby skutecznie nauczyc sie angl....jest tego tyle i nie wiem od czekgo zaczac, aby jak najlepiej i najszybciej nauczyc sie...
aga14
TLK - za pytania nie wypada stawiać minusów -:) ZZEROWAŁEM - 13 lat temu
efogt - Komuś się nudzi jak zwykle....Dzięki Tomek:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

na sam początek lista podstawowych słów:
https://www.etutor.pl/nauka/baza/?id=100&details=1
a potem ucz się tego, czego ci potrzeba:
https://www.etutor.pl/slowka/
np. idziesz do lekarza ucz się słówek dotyczących tego, pracujesz w hotelu ucz się tego itd.
Bilberry
aga14 - dziekuje:-)
- 13 lat temu
zuncia71 - bardzo ladnie...krotko,zwiezle i na temat...to mi sie podoba!!! - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć.
Najprostszym rozwiązaniem będzie zacząć od pierwszej lekcji. Jakoś tak samo logicznie się nasuwa.Po to są przygotowane te lekcje aby je przerabiać...Nawet jeśli masz już jakiś zasób słownictwa czy zasób zagadnień gramatycznych, proponuje i tak zacząć od początku. Zacznij przerabiać pierwszą lekcję , twórz powtórki dodając do nich zwroty i słowa z lekcji, twórz bazę słówek i zwrotów to bardzo ważne, przerabiaj gramatykę z lekcji....lekcje są przygotowane i mają pewną systematyczność...po co szukać początku nauki w czymś innym i się pogubić....

Powodzenia:)
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiem, że jest już kilka odpowiedzi, ale jeszcze ci podpowiem:
Są poziomy znajomości języków:
A1;
A2:
B1;
B2;
C1;
C2;
Te 2 pierwsze powinno się skończyć po szkole podstawowej :) Później, po gimnazjum B1, liceum, B2, a reszta to studia lingwistyczne. Tak więc, jeśli chcesz się zapytać o coś w tym języku, musisz mieć skończony przynajmniej poziom A1. Następny, A2, pomoże ci coś opowiedzieć :D I tak dalej, aż do najtrudniejszych części języka, których pewnie nie jestem jeszcze świadomy :D (jestem w 3 klasie gimnazjum)
wjanicki

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najtrudniej odpowiedziec na proste pytania.Aga to Ty musisz wiedziec od czego zaczac.Na poczatku proponuje zapoznac sie z oferta przejrzec poszczegolne dzialy tak aby zorientowac sie co zawieraja.Nie wiem czy jest to Twoja pierwsza przygoda z jezykiem czy tez masz juz jakies podstawy.Ja zaczynalam od slowek poniewaz pozwolily mi poznac znaczenie tych podstawowych.Mozna dzieki temu poznac wymowe znaczenie i pisownie.Jesli jestes wzrokowcem mozesz zapamietac jesli nauka ze sluchu bardziej Ci wchodzi to tez jest taka opcja.Pozniej przerabialam powolutku dzialy tematyczne z dzialu slowka.Sluchalam,powtarzalam i tak systematycznie dzien po dniu wciagalam sie w nauke.Jak juz zrobisz ten poczatek i rozsmakujesz sie w lekcjach to juz sama bedziesz wiedziala co dalej i dlaczego.Najwazniejsze chocby po 15 minut ale codziennie i koniecznie powtarzac po lektorze na glos Zycze milych chwil z angielskim pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dziekuje za podpowiedzi...pozdrawiam
aga14

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki