ZALOGUJ SIĘ

ile słówek się uczyć dziennie?

15 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Tak jak w temacie, bo np. 60 podstawowych słówek, to np. nauczyć się 10 słówek z tego zestawu dzisiaj, i z A1 z innego zestawu wziąć kolejne 10 słówek na dzisiaj, czy jak doradzacie??? Czy nauczyć się 60 podstawowych słówek i z resztą na dzisiaj dać sobie spokój???
N
nowymm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

20
A
aglapiacco

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam chciałabym sie dowiedziec od czego mam zaczac nauke jezyka anielskiego od alfabetu
S
sybilla8704

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oczywiscie alfabet jest wazny ale glownie wymowa liter angielska fonetyka jest w kilku przypadkach inna niz polska i jesli Anglik poprosi przeliteruj a zdarza sie to bardzo czesto to nalezy poprawnie przeliterowac np swoje nazwisko.Zenstef ma racje na poczatek proste sprawy,slowka osluchanie sie z jezykim.Musisz poznac jak Ty przyswajasz sobie slowka czy lepiej uczyc sie konstrukcji zdan czy lepiej pojedynczych slowek.Kazdy po jakims czasie dochodzi to swoich metod.Najwazniejsza w tym wszystkim jest systematycznosc codziennie po trochu .Ja zaczynalam od obrazkow bo wydawaly mi sie fajna zabawa i dzieki niej nauczylam sie mnostwa slowek.Rownolegle wybralam sobie kilkadziesiat najwazniejszych czas nieregularnych i wkuwalam trzy formy.Zycze sukcesow a moze po jakims czasie napiszesz jaki sposob nauki wybralas Sybillo.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A marzenia jak ptaki szybuja po niebie jak nie pada bo gdy pada to nie szybuja
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Marzenia to podstawa każdego człowieka.
IPON napisał, że są jak ptaki szybujące po niebie gdy nie pada a jak pada to co? Jak pada to ptaki tylko się chowają ale marzenia nadal pozostają i myślę, że wtedy są jeszcze bardziej realne bo gdy dzieje się coś złego to człowiek bardziej się motywuje no chyba, że zaszło za daleko ale to już chyba depresja.

A więc marzenia, marzenia, marzenia a gdy się spełniają to dają takiego kopa, że nawet nie umiem tego opisać - mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

Pozdrawiam.
W
witold.z

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sądze, że tak z 20-80 słówek! ;D
K
konrad_mar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ucz się po 25 słówek dziennie :)
S
samanta12300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Głębiej nie dało się dokopać? ;)
H
Haven

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

15-20 zależy od wielkości lekcji
M
mgent

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proponuję też wziąć pod uwagę swoje predyspozycje - chodzi mi o to, żeby nie powtarzać na siłę, kiedy już trudno jest się skoncentrować na tym, co robimy. Lepiej po mniej, a częściej.
M
MrChris

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki