ZALOGUJ SIĘ

nie wiem od czego zaczac nauczanie

13 lat temu
prosze podac od czego mam zaczac naukie o instrukcje dziekuje
E
evijka1
TLK - naukę -:)
nauczanie zaczniesz jak zostaniesz nauczycielem -:)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
abolszewo - może na dobry początek zacznij od powtórek, potem możesz zrobić coś z gramatyki, albo jakiś ćwiczeń
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

pewnie od zera - jak idą lekcję. jak nie masz tego konta płatnego, to od niczego nie zaczniesz, bo bodajże jest tylko jedna.
eneduelike

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zadaj pytanie sobie czego chcesz sie nauczyc przesledz glowne dzialy moze,ktorys szczegolnie Cie zainteresuje a moze angielski jest Ci potrzebny w jakims konkretnym celu ?
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

przede wszystkim chyba warto wiedzieć, że chcesz i po co?

Chcesz tylko liznąć podstaw by np poradzić sobie na wakacjach?
Chcesz dojść do poziomu swobodnej komunikacji (też i poza wakacjami)?
Chcesz móc ogladać filmy bez lektora?
Chcesz czytać?
Chcesz pracować używając angielskiego?

na e-tutor znajdziesz wszystko, co jest potrzebne gdy zaczynasz: słownictwo, wymowę, gramatykę - wszystko podawane stopniowo, bez zawalania Cię od razu wszystkimi rzeczami. Problem jest jeden: potrzebna jest Twoja motywacja. :) etutor sam się nie otworzy, sam nie powtórzy słowek....

ja się nie lubię zastanawiać JAK ZACZĄĆ - po prostu zaczynam, a nawet jeśli nei robię tego idealnie... nieważne! :) istotne, że zaczniesz, będizesz robić postępy.

powodzenia
lamia_wroc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

SYSTEMATYCZNIE

nieważne czy 2 godziny czy 15 minut dziennie (chociaż na pewno im więcej efektywnej nauki tym szybciej zobaczysz rezultaty)
ale C O D Z I E N N I E
ZACZNIJ OD PIERWSZEJ LEKCJII od początku rób wszystkie ćwiczenia
jeśli czegoś nie rozumiesz wracaj do tego lub zadawaj pytania
kubela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przede wszystkim od nowych słówek i systematycznych powtórek.POWODZENIA
jurand220
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hmm, powiedziałabym ,że dla każdego co innego. ale..
polecam zacząć materiały lekcyjne, bo są świetne, i jak dla mnie zwyczajnie po ludzku ;) wytłumaczone, a co za tym idzie-ciekawe, a potem możliwości masz wiele, słówka, gry i zabawy, po trochu, byle cokolwiek nawet codziennie, z czasem samo się wryje a postępy same cię zaskoczą ;) powodzenia
fiolkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zacznij od lekcji nr 1 następnego dnia wejdz w okienko "powtórki" jak skończysz zacznij lekcje nr 2 itd Ja uczę sie codziennie czasem 1/2h czasem nawet 2 godz ale 2x tygodniowo nie robie powtorek ( powtorki mozna ustawic w "statystykach") wtedy mam wiecej czasu na powtorzenie lekcji ,słowek. Raczej nie "skaczę" po materiale bo robi sie bałagan w powtorkach powodzenia
B
barzag

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najważniejsza jest systematyczność, nieważne ile dziennie sobie wyznaczysz minut nauki tylko najważniejsze jest to, czego się nauczysz. Jedna osoba może się uczyć dziennie 2 h a nic się nie nauczy, a drugiej osobie wystarczy 30 minut nauki dziennie i będzie umiała o wiele więcej niż ta pierwsza. Najważniejsza jest motywacja i jak wcześniej wspomniałem systematyczność. Codziennie wykonuj powtórki, przyswajaj sobie dużo słowek, bez nich nie ruszysz.
Powodzenia !:)
K
kamil90909090

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki