ZALOGUJ SIĘ

Od czego zacząć naukę?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
nie wiem od czego mam zaczac, poniewaz uczylam sie wiele lat temu, ale troche rozumiem
nie zrobilam testu, poniewaz nie rozumiem dokladnie pytania
J
Jacek61

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

To właśnie dlatego zrób sobie test.
Nawet jeśli niewiele zrozumiesz, to pomoże Ci on zaszeregować Cię do odpowiedniego poziomu nauczania.
Ten test robisz dla siebie, właśnie po to, aby sprawdzić od którego poziomu zacząć.
A jak później stwierdzisz, że ten poziom jest za łatwy, albo za trudny to zaczniesz inny poziom.
R
rkoza

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zrób sobie test jak sugeruje użytkownik "rkoza"

Ale ja myślę że najlepiej zacząć od początku, wtedy sam zobaczysz jak się w tym czujesz, warto przypomnieć sobie podstawy,bo nawet po kilku latach nieużywania języka wiedza niestety ulatuje.
D
daga3030
daga3030 - tutaj na forum jest dużo wątków dotyczących nauki, warto i tam zajrzeć :)
Pozdrawiam i powodzenia życzę.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zdecydowanie polecam rozpoczęcie kursu od początku. W ten sposób nie będzie sytuacji, że pojawia nam się później coś, czego nie rozumiemy. Zaczynamy od lekcji numer 1 i jeśli wszystko jest jasne, to klikamy dalej. Świetna powtórka, możliwość ułożenia sobie posiadanej wiedzy, a zarazem przyzwyczajenie do samej formuły kursu.
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Musisz zaczac od poczatku,a napewno dasz sobie rade.Trzymam kciuki w razie jakis problemow wal jak w dym!!! Serdecznosci
P
peters40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również zalecam rozpoczęcie kursu od początku. Ja mimo, że uczyłam się wcześniej jakiś czas, zaczęłam właśnie od podstaw. Jeżeli uznałam, że coś jest dla mnie zbyt oczywiste, po prostu pomijałam to i szłam dalej z materiałem. De facto w trakcie tym powtórek wyłapałam dodatkowo jeszcze kilka "ciekawostek", o których nie wiedziałam. Konkluzja jest taka, że zawsze możesz pominąć to co uznasz za stosowne i uczyć się tego czego potrzebujesz.
monika20511
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gdy ma się wątpliwości, najlepiej od samego początku - można to potraktować jak powtórkę materiału, a także zrób sobie test - to da pewne wyobrażenie tego, co kojarzysz i umiesz oraz warto zaglądać do ćwiczeń, zwłaszcza na początku.
K
Kardamon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zdecydowani od początku- zacznij od A1. Na starcie szło mi błyskawicznie, ale im bliżej końca poziomu tym mniej pamiętam z poprzednich lat. To co umiałem to szybko przechodziłem, ale bez pomijania.
tsw1906

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a ja rozpocząłem od B1 teraz jestem na c1 jeżeli miałeś dobre podstawy to możesz tak sprőbować. ale oczywiście musisz sam wybrać sposőb najbardziej odpowiedni dla ciebie
jsepiol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A JA CI POWIEM ŻE KAŻDY MA SWOJĄ TAKTYKĘ, JA NP UCZYŁEM SIĘ BARDZO DŁUGO SŁÓWEK,aż pewnego razu a było to na karaibach zaczeło mi doskwierać mówienie na zasadzie kali jeść kali kochać, i wziołem się za podstawy, obecnie jestem w UK mam stanowisko funkcyjne i jakoś daje radę z kulejącą gram. ale za to mam potężny zasób słówek, choć im więcej się ucze Języka tym mnie umie bo napotykam niezrozumiałe dotąd problemy, ale nawet dziś na ważnej rozmowie z szefem mówię sorry nie rozumię tego słowa, i uwierz każdy Ang, dobierze inne słowa, tak żeby było dobrze, zacznij od zmuszenia siebie do systematyczności, a reszta to sama przyjdzie.Pozdro
adamdor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzam poprzednie wypowiedzi: należy przerobić test. W teście wyjdzie wszystko jak na dłoni. Etutor jest fantastyczny, bo porządkuje wiedzę. Nie wstydź się zbyt niskiego poziomu na początek, pamiętaj, robisz to dla siebie!
B
basiaenglish

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki