ZALOGUJ SIĘ

Przeprowadziłam się z Polski do UK i teraz powtórki kasują mi się o 23 a nie o 24 mojego czasu czy można to zmienić?

13 lat temu
J
jazz1723
efogt - Ja mam dokładnie tak samo... Też staram się zdążyć z powtórkami do 23 dlatego zawsze robię je wcześnie rano. Bo wiadomo, w ciągu dnia różnie bywa i tez nie raz się nie wyrabiałam a ta godzina to bardzo dużo...Pozdrawiam. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Zapewne jest to zależne od czasu na serwerze i niestety nic na to nie poradzisz.

Natomiast wg mnie powinna być wprowadzona opcja ustawienia godziny zmiany doby dla powtórek. Ja np. bardzo często wykonuję powtórki w okolicy północy i chętnie bym ustawił zmianę doby, np. na godz. 3.00.

Pociesz się, że Ci w US, czy Kanadzie mają jeszcze gorzej. Doba im się zmienia w okolicy 16-tej. :)
R
radmar2
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
efogt - :).......... - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja mam to samo, po prostu, gdy w UK jest 23 to w Polsce jest 24 i jest już nowy dzień, dlatego wszystkie powtórki staram się zawsze robić przed 11 w nocy
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mnie w Polsce doba kończy się około 01:00 (w nocy) - bo wcześniej jeszcze pracuję lub wracam z pracy - opcja przestawienia samodzielnie zmiany czasu rzeczywistego zmiany "doby" byłaby pożyteczna i pozwalałaby dostosować się do czasu lokalnego nawet w Pekinie czy Sydney -:)
TLK

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź, żałuję tylko że nic nie da się z tym zrobić, trudno będę musiała przeorganizować sobie dzień. A szkoda bo jestem nocnym markiem i najlepiej mi się pracuje wieczorami.
J
jazz1723

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki