ZALOGUJ SIĘ

Filtrowanie nowych słowek dodanych do nauki

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Cześć,

dzisiaj dodałem trochę za dużo nowych słowek do nauki. Czy jest możliwosc włączenia jakiegoś filtrowania żeby pojawiały się one w partiach np po 20-30a reszta przeszła na kolejne dni?

Wiem, że filtrowanie jest możliwe w powtórkach a jak z nowymi śliwkami?
D
duszek00

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nowe elementy, które dodamy do powtórek, nie są dzielone na cykle. Dopiero po pierwszym przerobieniu trafiają do bazy powtórek Użytkownika, z której korzysta algorytm przydzielający powtórki na dany dzień - dopiero te elementy dają się dzielić na cykle.
Natomiast jeśli dodamy sobie za dużo nowych słówek do powtórek i ciężko nam je przerobić w jeden dzień, to można je sobie rozdzielić na kilka dni i powtarzać je pierwszy raz partiami, oczywiście po wcześniejszym przerobieniu haseł zleconych na dany dzień przez nasz algorytm :-)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trochę to nie do końca tak działa. Dwa razy korzystałam z opcji rozdzielania powtórek i ona bierze wszystkie słówka z powtórek, łącznie z nowymi i rozkłada według ilości, którą wpiszemy w formularzu. Wówczas nowe słówka zachowają się jak te, które już w powtórkach się znajdują. Chyba, że coś trzeba zaznaczyć specjalnego, ale ja nie widzę tego na formularzu.
S
SmallM

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki