ZALOGUJ SIĘ

Problem z uzyskaniem punktów reputacji

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam,
jestem nowy na portalu, zacząłem właśnie naukę języka niemieckiego i angielskiego. Pojawił się problem ze sprawdzaniem wypracowań - nie mogę upublicznić swoich prac, gdyż nie mam 100 pkt. reputacji. Pytanie - jak mam te punkty nabić skoro:

a) jestem nowy i raczej nikomu w niczym nie pomogę odnośnie serwisu, bo średnio się orientuję, a dodatkowo jest tutaj sporo ludzi, którzy odpisują na pytania na bieżąco, sprawdzają prace itp., zatem ciężko i tak być tym pierwszym (a za to głównie są dawane punkty),

b) nie znam jeszcze języka więc też nie jestem w stanie nikomu niczego sprawdzić.

Proszę o pomoc w tym temacie - uważam, że sprawdzanie prac pisanych jest jednym z kluczowych elementów nauki języka, a jakoś nie widzę możliwości uzyskania 100 pkt. reputacji w najbliższym czasie. Być może jednak o czymś nie wiem, albo coś źle zrozumiałem i jest na to jakaś rada.

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Kamil
B
burgos87

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Czytałam, że uczący się j, angielskiego mają do dyspozycji automatyczny moduł do sprawdzania wypracowań, nie wiem na jakiej zasadzie to działa a co do niemieckiego to myślę, że mógłbyś na forum zamieścić jakiś krótszy tekst (chyba nie jest to wbrew regulaminowi ) z prośbą o sprawdzenie. Byłoby to z korzyścią dla wszystkich bo sprawdzający mogliby spróbować swoich sił i w praktyce zobaczyć ile się nauczyli a Ty pewnie uzbierałbyś trochę punktów. Nawet gdyby nie byłoby to doskonałe merytorycznie to i tak warto spróbować bo każdy sposób żeby się uczyć jest dobry
Pozdrawiam
ewaho

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki