ZALOGUJ SIĘ

punktacja w reputacji

14 lat temu

oo 7dn 82pkt
po 30dn 101pkt
cały czas 92pkt dlaczego mniej niż po 30 dn
panczo
zolty - Rozwiń proszę o co Ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem. - 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Zapewne chodzi Ci o to, że Twoje punkty reputacji i o to, że zamiast wzrosnąć ich ilość spadła.
Wiąże się to z tym, że tracisz punkty za każdy minus, który otrzymasz za błędną odpowiedź.
A
agazerka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przecież tu nie ma co dalej rozwijać o co chodzi panczo
i panczo nie myśli o utracie punktów za błędną odpowiedź. Po prostu: w ,,Statystyki - Reputacja -ostatnie 30 dni" jest przy panczo 97 pkt., a w ,,Statystyki - Reputacja -cały czas" są 92 pkt.
Tu Administracjo chodzi o logikę, bo koleżanka ma rację,
że tu coś nie tak.
Punkty w -cały czas- powinny być co najmniej równe
pkt. -ostatnie 30 dni-, a na pewno nie mniejsze.
Z
zenstef
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu
zenstef - to 101 panczo -ostatnie 30 dni-
było wczoraj, a dzisiaj jest 97, bo to jest wartość zmienna w czasie.
- 14 lat temu
panczo - masz rację chodzi o logikę a nie o pkt - 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dlaczego punkty w 'cały czas' powinny być co najmniej równe tym z ostatnich 30 dni? Przecież, tak jak pisze agazerka, za złe odpowiedzi dostaje się punkty ujemne. Więc jest możliwość, że ktoś np. 40 dni temu miał -40 pktów, bo dostał kilka minusów, a podczas ostatnich 30 dni dostał załóżmy +70 pktów. Więc w tej chwili w statystyce 'cały czas' będzie miał +30 pktów, a w statystyce 'ost. 30 dni' +70. Tak więc, pkty z 'cały czas' jak najbardziej mogą być mniejsze niż 'ost 30 dni'.
Nie wiem jak konkretnie panczo miała, nie śledzę ile kto kiedy ma pktów reputacji. Ale z tego co pamiętam, dostała trochę ujemnych pktów.
Z
zolty
zenstef - Jak dasz na Forum dżentelmeńską odpowiedź Karolinie /Ty wiesz o co chodzi/ to może z Tobą pogadam. - 14 lat temu zmieniany: 14 lat temu
zolty - Wcale mi nie brakuje Twoich postów, poza tymi konstruktywnymi, pomocnymi i na temat. Nie chcesz się odzywać - Twój wybór. Ale nie mów mi co mam robić. Nie mam ochoty kontynuować pewnych wątków, gdy widzę, że tłumaczenie jest jak grochem o ścianę. Pozdrawiam - 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to nie jest takie ważne. ważne , zeby nauczyć się mówić po angielsku w tym serwisie a nie zbierać pkt :D
magdawell7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram wypowiedż Magdawell7- zamiast poświęcać czas na obliczanie punktów -lepiej w tym czasie przerobić kilka ćwiczeń lub testów lub kolejną lekcję! Punkty i tak nie oddają stanu wiedzy i biegłości posługiwania się językiem!
LERNANTINO
panczo - masz rację zamiast pisać ''lepiej w tym czasie przerobić kilka ćwiczeń lub testów lub kolejną lekcję! Punkty i tak nie oddają stanu wiedzy i biegłości posługiwania się językiem!'' - 14 lat temu zmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki