ZALOGUJ SIĘ

Czy ktoś się orientuje jak działa system dziennego dodawania godzin?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
System pokazuje mi, że za krótko się uczę i zmienia że do następnej rangi pozostało mi np.91 godzin a ostatnio miałem 85 godzin,pisałem już do pracowników, i powiedzieli mi że na to nie mają wpływu, ale żeby ktoś coś sensownie wytłumaczył, to się nie doczekałem. Dla tego zwracam się do z prośbą może ktoś już rozgryzł ten temat?Pozdrawiam
adamdor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Korzystasz z serwisu już ponad 6 miesięcy? Jeśli tak, to wszystko jest jasne.
Licznik rangi zlicza czas w okresie sześciomiesięcznym. W praktyce oznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy bytności w serwisie czas tylko się dodaje, potem już każdego dnia dodaje się czas za następny dzień i znika czas z jednego dnia sprzed sześciu miesięcy.
Jeśli pozostały czas do kolejnej rangi się zwiększył z 85 do 91 godzin (np. na przestrzeni 2 dni) to znaczy, że w okresie np. ostatnich dwóch dni spędziłeś w serwisie o 6 godzin mniej niż przez 2 dni sześć miesięcy temu.
Mam nadzieję, że pomogłam :-)
Pozdrawiam.
B
Barbara.m
adamdor - Dzięki za odpowiedź ładnie to opisałaś , Basiu nasze rangi zdobywa się o wiele dłużej jak 6 mc. to by tłumaczyło dla czego czasami mi wyskakują jakieś dziwolągi przy godzinach, czyli system naliczania godzin to jakaś totalna porażka umysłowa człowieka który wymyślił etutora,dzięki jeszcze raz.Pozdrawiam serdecznie. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki