ZALOGUJ SIĘ

Cenzura i "Kary" na forum

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy spotkaliście się z cenzurą na forum. Sprawa przedstawia się następująco : zgłosiłem i opisałem na forum awarie dotyczącą usunięcia możliwości dodawania do powtórek całych zdań. Awarię usunięto i co ciekawe wątek zniknął z forum ( być może jako bezprzedmiotowy) a ja dostałem sporo ujemnych punktów w zakresie reputacji ( kiedy watek był widoczny dostałem same plusiki). W tej sytuacji wydaje mi się, że ktoś bawi się w Wielkiego Brata. Mam nadzieję, że się mylę i moderatorzy to jednak nie jakieś tam dzieciaki. Swoją drogą to czy punkty reputacji w czymś pomagają ?
rupcio
rupcio - Zapomniałbym : jak ten wątek również zniknie będę wiedział wszystko;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Kiedy wątek jest kasowany, to tracisz wszystkie punkty reputacji jakie w nim zdobyłeś.
Otus
DAD - Tak samo jak i otrzymane minusy. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wątek dotyczył problemu technicznego, który występował przez krótki czas (brak przycisków dodających zdania do powtórek w module Powtórki), a nie zmian wprowadzonych przez nas celowo w serwisie. Zdecydowaliśmy się usunąć wątek, żeby nie wprowadzać w błąd innych użytkowników.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki