ZALOGUJ SIĘ

Kilka tysięcy punktów reputacji w promocji?

12 lat temu
Od jakichś dwóch dni mam chyba o jakieś 6-7 tys. punktów reputacji za dużo. Miałam kilkanaście, teraz mam ponad dwadzieścia.
Prima Aprilis już minął. Czyżby wielkanocna promocja? :D
Kiedyś zdarzało mi się już coś takiego, ale dodawało góra tysiąc, czasem półtora tysiąca i po kilku godzinach wracało wszystko do normy.
Czy to widać tylko u mnie, czy Wy też tak macie?
askawska
wojcikiewicz.j - jakbym dostała nawet tysiąc to bym z krzesła spadła;D - 12 lat temu
TopMan - Chetnie Ci oddam swoje :D
Tylko juz z tego krzesla nie spadaj :)
- 12 lat temu
Pawel3 - Hehe jak takiej "promocji" nie dostałem :) - 12 lat temu
absolwentka - Składam reklamację, ja też nie dostałam;p
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Wy tez tak macie :)
Aniu, bez wzgledu na to czy jest to promocja czy wina systemu w pelni zaslugujesz na te punkty.

Swoja droga ciekawym pomyslem moglaby okazac sie mozliwosc zamiany pkt. reputacji na np. darmowe przedluzenie abonamentu lub znizke przy zakupie dodatkowej zawartosci.
W koncu wielu z Was wklada naprawde sporo prywatnego czasu na bezinteresowna pomoc innym.
TopMan
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
renatabaczek - Popieram pomysł TopMana! Swietna nagroda za życzliwość i pomoc!
Renata
- 12 lat temu
absolwentka - Jestem za;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Coś dziwnego dzieje się ze statystykami, np. sprawdzam jak wyglądam w statystykach obrazków i jestem ponad 200 punktów do tyłu w porównaniu z ostatnią osobą na liście, czyli, że muszę zrobić ponad 200 obrazków aby znaleść się w pierwszej 40ce (pomaga mi trochę rywalizacji), następnie robię 100 obrazków, sprawdzam i okazuje się, że już jestem w 40.
Nie robię tego o północy, więc to nie zmiana dnia. Nie wiem czemu tak się dzieje. Może podobnie jest z reputacją.
Bilberry
askawska - Dziękuję Ci, Bilberry, za tę ciekawostkę. Pozdrawiam i szkoda, że nie mogę Cię już "odhaczyć".
:)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę, że duży wzrost punktów reputacji wynika ze zmiany limitu dziennego z 200 na 300. System chyba miał w pamięci wszystkie te punkty, których nie pokazywał ze względu na ograniczenie do 200 i stąd ta "punktowa premia" :)
Zgadzam się z TopMan'em - Aniu zapracowałaś na każdy punkt z tych dodanych tysięcy :)))
anbar
askawska - Sugerujecie, że tym razem nie znikną? :)
Byłby to miły, choć pewnie nie do końca zasłużony, prezent od wielkanocnego zajączka, bo ostatnio zdarzało mi się nieco Was zaniedbać. :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
anbar - Nie zaniedbałaś chyba za bardzo - sądząc po ilości dodanych punktów ;)
Mam nadzieję, że tym razem punkty nie znikną - też mi się trochę "dostało" ;) Chociaż, z drugiej strony "łatwo przyszło, łatwo poszło" - płakać po nich pewnie nie będziemy.... :)))
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki Wszystkim za odpowiedzi i tyle ciepłych słów :)

No tak, anbar, masz rację. Teraz widzę w rankingach, że w ciągu 7 dni można zarobić znacznie więcej niż dotychczas, czyli limit dzienny musiał wzrosnąć. Nie wiedziałam jednak, że zostanie doceniony wstecz jakiś mój dawny zryw.

Ciekawe, kiedy będzie można, jak kiedyś sugerował administracji Quantum137, akceptować więcej niż dwie odpowiedzi... Teraz byłoby, jak znalazł.


Pozdrawiam
askawska
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
anbar - Nasuwa mi się myśl "Zawsze warto dobrze pracować, nigdy nie wiadomo kiedy to zaowocuje" :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmiany w reputacji wynikają ze zmiany dziennego limitu (został podwyższony z 200 do 300). Inaczej też są naliczane niektóre wypowiedzi, np. zatwierdzone komentarze w dziale z pytaniami językowymi. Stare punkty zostały przeliczone automatycznie.
Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
askawska - Bardzo dziękuję za odpowiedż i również pozdrawiam :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.