ZALOGUJ SIĘ

Skończyłam poziom B-1 i zaczęłam poziom C-1. Chciałabym zacząć powtórki z nowego poziomu od czystego konta. Czy to mozliwe?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
?
Gość
Gość - Ciągną się za mną powtórki ze starego poziomu (1141! - stan na dzisiaj), który zaliczyłam na 100%. Nie jestem zainteresowana ich wykonywaniem bo jest to frustrujące i kompletnie mija sie z celem. W ten sposób nauka staje się kieratem, a nie przyjemnościa. Brak prawa do całkowitego zawieszenia powtórek np na okres tygodnia jest calkowitym nieporozumiemiem. Oczywiste jest ze nie umiem wszystkich słówek, ale teraz chciałabym skoncentrować się na powtórce słówek z bieżącego poziomu -C1. Czy to jest możliwe? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam,

Jeżeli chcesz usunąć wszystkie słówka a zarazem powtórki, kliknij menu, czyli trzy białe kreski w prawym górnym rogu, następnie "Dane konta i ustawienia", następnie kliknij "Ustawienia" i w prawym dolnym rogu "Resetuj dane nauki".
Tą metodą zaczynasz naukę od nowa. Słówka dodane poza lekcjami usuwamy wchodząc w menu, następnie "słówka" i u góry masz "Twoje słówka".
Tam masz możliwość usunięcia list słówek dodanych poza lekcjami.

Pozdrawiam.
?
Gość
Gość - Ojej! a mnie juz podskoczyło ciśnienie. Dziękuję bardzo. Zaraz się za to zabiorę. Pozdrawiam baaardzo serdecznie :) - 7 lat temu
Gość - Akcja się powiodła. Miłego dnia. - 7 lat temu
Gość - Cieszę się że mogłem pomóc. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki