ZALOGUJ SIĘ

Ukończyłam poziom A1 !!! Kto dołączy do rozpoczynających A2?

12 lat temu
Ukończyłam poziom A1, choć chwilami myślałam, że mi się to nie uda. Nie ukrywam, że forum wspomagało mnie w tym, gdy miałam chwile lenistwa. Dużo nauki przede mną, ale jest do duża przyjemność na etutorze. Pozdrawiam
A
aszucha100
lukaszgd - Ile Pani zajęło to czasu ? ;) Ja od lipca A1 nie mogę ukończyć :( Jestem tak na ok 17 lekcji. Pewnie przez to że nie poświęcam na etutor tyle czasu ile bym chciał... - 12 lat temu
aszucha100 - Zaczęłam pod koniec września i właśnie dzisiaj skończyłam. Nie jestem systematyczna, ale jak widzę postępy w angielskim które wykorzystuję w pracy to mnie trochę nakręca i motywuje do dalszej nauki. Powodzenia - 12 lat temu
absolwentka - Gratuluje! Ja jestem w połowie A1. - 12 lat temu
niuniunia - Również gratuluję! :) Ja jestem na 12 lekcji na poziomie A1... Zaczęłam koło 10 listopada. Chciałabym już być na C :P Ale w takim tempie to nie wiem czy starczy mi cały pakiet na skończenie nauki! :P Pozdrawiam
- 12 lat temu
absolwentka - No to jesteśmy prawie w tym samym miejscu;)
Ja też ciągle wracam do poprzednich lekcji i analizuje, też mi się dłuży, ale z drugiej strony chcę więcej;)
- 12 lat temu
Ratmed - Ja jestem na 16 lekcji A1. To dla mnie raczej przypomnienie, aczkolwiek nie zdawalam sobie sprawy jak wiele zapomnialam z czasow szkolnych. Zycze wszystkim przede wszystkim motywacji i wytrwalosci:) - 12 lat temu
renatabaczek - Właśnie kończę A1 ( jestem w lekcji 24, w której trochę utknęłam-jest dość rozbudowana). Jestem na etutor od początku września, dla mnie to pierwszy kontakt z j.angielskim. Świetnym ćwiczeniem są powtórki ( wczoraj po wrzuceniu słówek z lek. 24 miałam ok 300, robiąc kilka przerw ogarnęłam je)a dzisiaj do przodu - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Czy ukończenie poziomu wymagało od Ciebie zrobienia wszystkich punktów w lekcjach? Ja osobiście nie lubię dwóch punktów: speaking, writing. Może dlatego, że nikt tego mi i tak nie sprawdza.
E
energumen
aszucha100 - Osobiście staram się pisać wszystkie wypracowania, Problem mam z mówieniem, bo nie podłączyłam jeszcze sprzętu do nagrywania. Ze wszystkich wypracowań z A1 mam sprawdzone tylko 2. Podoba mi się, że z czasem coraz więcej słówek użytych w wypracowaniu mam z głowy a nie ze słownika. Wypracowania są sprawdzane przy wykupieniu pakietu Premium. - 12 lat temu
kames - Ja również pomijam Speaking i Writing... - 12 lat temu
niuniunia - Ja przyznam się że też tego nie lubię... I również z tego względu że nikt nie sprawdza tego co piszę czy jak mówię.. Pozdrawiam wszystkich użytkowników :)
- 12 lat temu
DAD - NO właśnie... no i gdzie wtedy motywacja? :)
Człowiek pisze, zalicza lekcje a i tak nie wie czy dobrze to zrobił. No chyba że akurat jakas dobra duszyczka sprawdzi... (nie mówie o Premium)
- 12 lat temu
Ewa-Sally - No właśnie, ja czasem występuję w charakterze takiej dobrej duszyczki, jeśli nie mam wątpliwości jak poprawić. A moich tekstów nikt nie sprawdza... Jeden tylko był sprawdzony...

Speaking pomijam, chociaż wiem, że źle robię.
Zasadniczo jestem w połowie A1, ale głównie uczę się słówek i robię powtórki. Także obrazki, krzyżówki, dyktowanie itp.
Za to pytania do piosenek mam przerobione z całego A1 i kawałka A2 ;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Nie mogłam się oprzeć, żeby napisać tu komentarz, bo baaardzo nie cierpię speaking !!! i writing ! Na razie mam jeszcze Premium, więc mnie sprawdzają. Przed Premium też nie lubiłam tych ćwiczeń, ale chciałoby się czegoś nauczyć, i trudno, trzeba się pomęczyć. - 12 lat temu
renatabaczek - zgadzam się ze wszyskimi! Nie lubię ani speaking ani writing! Czasami jakaś dobra dusza sprawdzi moje "wypracowania"- nawet nie jest tak źle. Myślę jednak, że bez względu na powód nauki nie powinno się pomijać tych ćwiczeń. Wiem, że porównanie swojej wymowy z wymową lektora może być przykre, ale tylko ćwiczenie czyni mistrza. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja właśnie skończyłam poziom A2! :)
Może i nie przywiązuję tak wielkiej uwagi do lekcji, po prostu słucham tekstów, piszę spontanicznie zadania, a słowka systematycznie powtarzam. ale do tego dużo czytam po angielsku, oglądam brytyjskie seriale z angielskimi napisami, a w szkole na lekcjach angielskiego czasami też się odezwę (:P) więc te słówka i gramatyka ładnie mi się wchłaniają w głowie. :)
Poziom A2 zaczęłam robić od listopada.
granat
granat - Ach i oczywiście gratuluję wszystkim wytrwałości :) - 12 lat temu
aszucha100 - Gratuluję, tempo że hoho ! - 12 lat temu
Wampirka - Ja rzadko kiedy robię lekcje, więc mój poziom w nich jest w lesie, ale kończę listy z A2. Już mi zostało tylko kilka nudnych tematów... a idę z materiałem powoli, już chyba rok kibluję na tym poziomie...

I też już oglądam seriale po angielsku :oD (i przeczytałam 1 grubą książkę)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Gratulacje!;) Oby tak dalej! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A za mną 3/5 A1 i walczę z tabelką czasowników nieregularnych;p;)
absolwentka
granat - Super :D Te czasowniki szybko wchodzą w głowę jak się ich często używa, tak więc...pisz pisz pisz! :) - 12 lat temu
absolwentka - Sporo pamiętam z zamierzchłych czasów, dzięki za radę;)
Raczej "kuleje: z ich wymową;) Pozdrawiam!
- 12 lat temu
kingamusic - Kurcze, ja jeszcze go tego nie doszłam.... :/
- 12 lat temu
granat - A ja aktualnie mam zastój w pierwszej lekcji B1. Robi się coraz trudniej... - 12 lat temu
renatabaczek - Cześć Absolwentko!Też miałam ten sam problem. Czasowniki wrzuciłam do powtórek ( na początku było fatalnie, później zaczęłam ogarniać), wybieram też do powtórek zdania z czasownikami nieregularnymi. Powoli widzę postępy. Powodzenia! - 12 lat temu
absolwentka - Ja też już zauważam, chociaż nadal nie nauczyłam się wszystkich, których chciałam. Dałam sobie czas. Każdego dnia po trochu;) Pozdrawiam! - 12 lat temu
aszucha100 - Też przez to przechodzę, ale idzie mi ciężko - 12 lat temu
absolwentka - Ja w takich chwilach, tym bardziej żałuje, że przerwałam naukę. Miałam te czasowniki w jednym palcu, a teraz... Od nowa! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.