ZALOGUJ SIĘ

Pytanie odnośnie nowego Business English

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Mam pytanie odnośnie nowego Business English.

Od jakiegoś czasu przerabiałam lekcję na starym Business English. Po wprowadzeniu nowego Business English wszystkie moje postępy się wyzerowały. Mam kilka uwag z tym związanych.

Chciałabym aby moje dotychczasowe postępy były zachowane, bo nie widzę powodu przerabiania tego samego materiału ponownie, nawet jeżeli został on ulepszony czy rozszerzony.

Mając zrobioną sporą część materiału i widząc znowu wszędzie 0% jest niesamowicie demotywujące i dołujące, nie mówiąc o tym że wręcz zniechęcające do kontynuacji (bo co jeśli sytuacja się powtórzy).

Business English jest dodatkowo płatne. Czy w związku z tym eTutor zamierza przedłużenie bieżących abonamentów tak aby można było nadrobić usunięte wyniki kursantów (nie z winy kursantów)?
Może planowany jest zwrot kosztów za zapłacony i nie wykorzystany w pełni kurs?

Już usunięcie lub pomniejszenie wyników na zwykłych kursach było bardzo demotywujące. Pomijam fakt utrudnienia z korzystania w obecnym trybie i zupełnie niezrozumiałych zmian (na gorsze). Na to co się stało w Business English brak mi po prostu słów.
Djurdjica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

W kursie eTutor Business English zaszły bardzo duże zmiany. Rozszerzyliśmy ten kurs i w związku z tym bardzo zmieniła się zawartość lekcji, które wcześniej były oznaczone jako wykonane. W dużej mierze stara lekcja nr 5 jest zupełnie inna od nowej lekcji nr 5 i nie jest to przerabianie tego samego materiału. Dlatego mylące byłoby pozostawienie oznaczenia "wykonane", bo użytkownik nie wiedziałby, że coś nowego zostało tam dodane.

Rozumiemy, że pierwszą reakcją na te zmiany może być zakłopotanie i dezorientacja, ale zapewniamy, że jakość kursu w znaczny sposób została podniesiona. Uważamy, że kiedy wydajemy nową, ulepszoną wersję kursu, to wszyscy dotychczasowi użytkownicy powinni ją automatycznie dostać za darmo. Kurs eTutor Business English nie jest też "dodatkowo" płatny. Ten kurs jest osobnym niż eTutor angielski produktem. Można też go mieć bez kursu eTutor angielski.

Nie chcemy podchodzić do naszych produktów w taki sposób, że publikujemy lepszą wersję kursu, którą trzeba dodatkowo kupić - tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych podręczników. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci nową jakość dostawali bezpłatnie i od razu. Czyli można mieć pewność, że płacąc określoną kwotę za dostęp do kursu zawsze będziemy otrzymywać najlepszą jego wersję.

Jednocześnie mogę zapewnić, że tak drastyczne zmiany się nie powtórzą - teraz nastąpiło jednorazowe przebudowanie całej struktury kursu. W przyszłości zmiany będą również podnosiły jakość kursu, ale będą zdecydowanie subtelniejsze.
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki