ZALOGUJ SIĘ

Jak rozpocząć naukę języka od nowa i skasować statusy wcześniej wykonanych lekcji, testów i powtórek.

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam.

Jakiś czas temu intensywnie korzystałem z etutora. Niestety część informacji wyparowało z głowy i chciałem rozpocząć naukę z czystym kontem. Wykonałem test poziomujący, który to potwierdził. Czy jest funkcja w programie pozwalająca skasować statusy wcześniej wykonanych lekcji i testów.
Pozdrawiam.
A
amadeosfather

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam, kliknij menu czyli kwadracik z trzema białymi paskami w prawym górnym rogu. Następnie wybierz "Dane konta i ustawienia". Po kliknięciu "Ustawienia" na dole w prawym rogu jest przycisk "Resetuj dane nauki".
Pozostaną słówka dodane poza lekcjami. Jeżeli też chcesz je usunąć, to kliknij menu, następnie "Słówka", "Twoje słówka" i tam jest możliwość wyłączenia z powtórek lub usunięcia.

Pozdrawiam.
?
Gość
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
amadeosfather - Dziękuj za pomoc. Skasowały się dane przeprowadzonych lekcji, ale dane testów pozostały, czy je też można skasować? - 9 lat temu
Gość - Nie wiem czy można skasować dane testów. Stare wyniki testu zastępowane są nowymi po ponownym wykonaniu testu.

Pozdrawiam.
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki