ZALOGUJ SIĘ

Witam pierwszy raz mam stycznośc z angielskim nie mam pojęcia jak się do tego zabrac

13 lat temu
G
golszewski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Krok po kroku! (Step by step!)
Proponuję zacząć od wykonywania kolejny lekcji tj. od A1 https://www.etutor.pl/lekcje/1/
i zrealizowania wszystkich ćwiczeń, a potem mozolnie, systematycznie, codziennie co najmniej 20 minut nauki - potem jeśli nauka wciągnie to można zwiększyć stopniowo czas nauki co 5-10 minut do takiej ilości czasu jaką będziesz wstanie poświęcić nauce angielskiego z ...RADOŚCIĄ i przyjemnością - jeśli stanie się to Twoim hobby to osiągniesz sukces!!!

Planuj swoje zadania i nagradzaj się za ich wykonanie!
Motywacja pozytywna jest SKUTECZNIEJSZA niż negatywna!!!
(a propo tego niestety chyba nauczyciele w polskich szkołach nie wiedzą - ciekaw jestem co ich uczą na metodyce nauczania ??? dygresja zarówno do obecnych jak i przyszłych nauczycieli też - są tacy na tym forum -:)
!
UWAGA!!!:
NAJWIĘKSZYM błędem jest nauka 1-2 razy w tygodniu po kilka godzin, nasza zdolność koncentracji uwagi i zapamiętywania jest OGRANICZONA - efektywnie uczymy się ok.20 minut, a potem pracujemy na ... brak efektów i zniechęcenie do nauki - siedzę tyle godzin i nic nie umiem.
Nauka to forma treningu - czy widział ktoś sportowca zaczynającego trening od startu w finałach Mistrzostw Świata ?
TLK

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hejka

'Witam pierwszy raz mam stycznośc z angielskim nie mam pojęcia jak się do tego zabrac'

Nie zaczynaj nauki jakiegokolwiek języka bez fizycznej obecności nauczyciela.
To stara zasada ale działa.
Komputer to tylko uzupełnienie i jeszcze długo tak zostanie.

Pozdrówka
quantum137
TLK - Quantum137 - dobra rada tylko...trzeba TRAFIĆ na dobrego nauczyciel - ja np. miałem pecha zawsze trafiałem źle niezależnie od języka (rosyjski, niemiecki)Dzisiaj posługuje się nimi płynnie.

Zły nauczyciel języka to gorzej niż jego brak!
- 13 lat temu
quantum137 - Faktycznie z nauczycielami to jest loteria ale chyba nie ma innego wyboru. Zawsze go można zmienić na lepszy model:)

Osobiście nie widzę możliwości rozpoczęcia nauki języka bez pomocy nauczyciela, no chyba, że ktoś ma talent do języków co się zdarza.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki