ZALOGUJ SIĘ

Powtórki same mi się dodają, na bieżąco, a najdziwniejsze jest to że data dodania do powtórek jest dniem dzisiejszym.

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Własnie wróciłem z wakacji wchodzę na etutora dziele rozdzielam sobie zaległe powtórki patrze a tam widze slowka których nie dodawałem, a co najdziwniejsze data dodania tych słówek jest data dzisiejsza, a przecież nic dzisiaj nie dodawałem proszę o pomoc.
G
Gamelot

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Też tak miałam. Słówka się dodają same i to z list A1, gdzie nie mam nawet dostępu do tego bez abonamentu. Może to przez te ostatnie zmiany na serwisie
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Także tak miałem. Może jeśli w lekcji jest lista, którą dodaliśmy do powtórek, to jeśli do listy dodają nowe słówko, to automatycznie jest ono włączane do powtórek?
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Miałem tak samo. Zauważyłem tylko jedno dodane przez system i zupełnie bym to przeoczył gdyby nie fakt, że akurat tamtego dnia miałem na postępach tygodniowych początkowo dokładnie 0% nowych.

Mam tylko nadzieje, że tutor jest świadom tego wszystkiego i te wszystkie błędy jakie były/są na stronie nie wprowadzają zmian na stałe.

Tutorze jakimi błędami jeszcze nas zaskoczysz?
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak jak domyślił się @Otus, dodatkowe słówka pojawiają się w przypadku, jeśli lista słówek została kiedyś dodana w całości do powtórek (nie każde słówko pojedynczo, a zbiorczo cała lista za pomocą specjalnej opcji), a nasi angliści dodadzą do niej nowe elementy.
W chwili obecnej nie ma już możliwości dodawania list słówek całościowo - co nie pozwala na pojawienie się tego efektu w listach, których użytkownik uczył się po zniesieniu opcji.

Serdecznie przepraszamy za te zmiany, ale są one wynikiem prac, które nasi angliści rozpoczęli kilka tygodni temu. Wykonują oni przebudowę i aktualizację kursu w związku z prośbami o poprawę zawartości - zwłaszcza materiałów gramatycznych.

Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki