ZALOGUJ SIĘ

Czy można zmienić tryb wykonywania powtórek na wersję tłumaczenia z angielskiego na polski?

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam,

jak w temacie, czy wiecie jak zmienić ustawienia, aby tłumaczyć z angielskiego na polski. Teraz jako pierwsze pokazuje się polskie słówko, które mam tłumaczyć na angielski.
omniamea

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie wiem jak możesz zmienić powtórki na dany dzień, ale jeśli wejdziesz w "Ćwiczenia" a potem w "Moje testy" to tam możesz wybrać "Powtórki" z angielskiego na polski (po prawej stronie wybierasz flagę angielską). Niestety musisz to robić za każdym razem od nowa i jak już zaznaczyłam, nie ma to wpływu na powtórki wyznaczone na dany dzień. Nie wiem, czy choć trochę Ci pomogłam, mam nadzieję, że tak.
Orsola

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zakładki "moje testy" nie mam, ale jest za to coś lepszego, czyli funkcja "szybkie powtórki" w zakładce "twoje słówka" gdzie możesz wybrać "zmianę kierunku nauki", która pozwala najpierw wyświetlić wersję angielską a następnie polskie tłumaczenie.
Tak swoją drogą muszę przyznać, że o ile w normalnych powtórkach tj. z polskiego na angielski radzę sobie całkiem dobrze to zmiana kolejności diametralnie odmieniła sytuację, dlatego OGROMNY APEL do twórców strony aby zaimplementowali również w standardowych powtórkach funkcję zmiany wyświetlania słówek , tak aby najpierw pojawiały się słowa po angielsku. To naprawdę robi różnicę !
Z
Zygmuntowy
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
zorija - ale czy to nie jest pójście na łatwiznę? - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki