ZALOGUJ SIĘ

Czy idzie zmniejszyć dzienną liczbę powtórek?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Mimo tego że częstotliwość powtórek jest zaznaczona na poziomie niskim (rzadkie powtórki), moja codzienna ilość powtórek do wykonania mniej więcej codziennie wynosi 80/90... Czy idzie to jakoś zmniejszyć? Np. żeby codzienna ilość powtórek do wykonania wynosiła 30? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Pati
niuniunia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jak najbardziej jest, sama korzystałam: kliknij w niebieski napis "Zobacz pełne statystyki", który jest umieszczony pod wykresami Twoich tygodniowych postępów w nauce i jak już przejdziesz do tych statystyk to zjedź na sam dół i tam będzie takie zdanie: "Za dużo zaległych powtórek? Skorzystaj z narzędzia rozkładania powtórek" I tam już będziesz sobie mogła ustawić ilość tak aby nie było ich za dużo:) Ja robię też tak, że niektóre słówka czy zdania usuwam, jak już stwierdzę, że w miarę pamiętam, zawsze wtedy jest luźniej;)
Pozdrawiam:)Ulka
latosowa84
niuniunia - Dziękuję za odpowiedz. Ale o rozkładaniu powtórek wiedziałam.
Nawet jak rozłożę powtórki to i tak mam codziennie do wykonania po 80/90. Wolałabym żeby były te powtórki np. 300 tygodniowo. Nie idzie tego ustawić żeby powtórki były np 3 razy w tygodniu po 100 słówek czy zwrotów? Albo jak muszą być codziennie to żeby ta ilość nie przekraczała 30.... Skoro zaznaczyłam niski poziom powtórek (rzadsze powtórki) powinno to być rzadziej moim zdaniem :p

Pozdrawiam :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, system nauki oparty jest na powtórkach. Są dwa wyjścia zmniejszenia ilości powtórek, ocena na 4 poszczególnych elementów, lub dodawanie mniej do powtórek.
Istnieje jeszcze sposób zresetowania powtórek i zaczęcie od początku.
A powtórki w poszczególnych dniach można całkowicie usunąć klikając na dany dzień w kalendarzu. Wtedy powtórki rozłożą się na dni pozostałe.
https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
niuniunia - Dziękuję :) Ta odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała ale w nie za dobrym sensie :p zaczynają mnie wkurzać te powtórki :p

Pozdrawiam :)

- 11 lat temu
Gość - Mnie też często wkurzają, ale nie widzę innego wyjścia.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki