ZALOGUJ SIĘ

powtórki

13 lat temu
Dzisiaj dopiero zauważyłem pewną niedoskonałość systemu.Miałem do zrobienia 76 powtórek i ucząc się, przy niektórych powtórkach nie popełniłem żadnego błędu.Dlaczego więc system wszystkie 76 powtórek wrzucił w "dzisiejsze trudne elementy" ?
wacek6713

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

No właśnie, problem wciąż aktualny, choć był już zgłaszany:
[url]https://www.etutor.pl/forum/topic603-trudne-elementy-z-dzisiaj-nie-dziala-jak-powinno.html[/url]
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

od dwóch dni mam problem z powtórkami co chwila wyskakuje "Wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwera. Naciśnij CTRL+F5, aby odświeżyć stronę". - powoduje to nieustanne zawieszanie się strony i co za tym idzie niemożność wykonania powtórek, bo powtarzane po kolei słówka nie znikają ale wracają ciągle do właśnie przerabianej listy
czy to wina mojego komputera czy systemu serwera
eltonjohn123

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=eltonjohn123]od dwóch dni mam problem z powtórkami co chwila wyskakuje "Wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwera. Naciśnij CTRL+F5, aby odświeżyć stronę". - powoduje to nieustanne zawieszanie się strony i co za tym idzie niemożność wykonania powtórek, bo powtarzane po kolei słówka nie znikają ale wracają ciągle do właśnie przerabianej listy
czy to wina mojego komputera czy systemu serwera[/quote]

Sprawdziliśmy Twoje konto i usunęliśmy przyczynę problemu - powinno być już w porządku.
pako
Pracownik eTutor
gracham123 - Ja tez mam ten blą od kilku dni Wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwera. nie wiem co zrobic :) Prosze o pomoc
- 7 lat temu
gracham123 - Ja tez mam ten blą od kilku dni Wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwera. nie wiem co zrobic :) Prosze o pomoc
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.