ZALOGUJ SIĘ

Język włoski - czy to możliwe?

11 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Witam czy jest coś w planach aby utworzyć naukę języka włoskiego poprzez etutor ?;)
G
Gryf222
absolwentka - Oj przydałoby się ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Odpowiadano na podobne pytania nie raz. Odpowiem jak pamiętam: W tej chwili eTutor NIE pracuje nad innymi językami. Z wątków na Forum wynika, że będą pewnie obserwować jak rozwinie się sytuacja z nowo wprowadzonym niemieckim i MOŻE następny będzie hiszpański. Ale to pieśń (dalekiej!) przyszłości.
Całość musi się wszak opłacić finansowo, osobiście nie sądzę, by język inny niż hiszpański mógł być opłacalny. Sam chciałbym rosyjski, ale czy znalazłoby się dość dużo klientów, którzy by ten kurs wykupili? Deklaracje kilkunastu czy kilkudziesięciu osób na Forum (dot. danego języka) nie wystarczą. Pozdrowienia!
knorwid
japonskiwachlarz - Tak, jak wspomina @knorwid - w chwili obecnej nie planujemy wprowadzenia nowych języków. Skupiamy się na dopracowaniu istniejących kursów. Pozdrawiamy :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przy obecnej polityce tutora raczej niemożliwe w perspektywie kilkunastu miesięcy.
Ja tam nie wiem ale może tutor pomyśli o kickstarterze... można zebrać sporo pieniędzy w krótkim czasie.
Dobrze by taka elektroniczna platforma posiadała kilka głównych języków (chociaż do poziomu B1) dostatecznie szybko, wszyscy na tym skorzystają.

... a tak w ogóle to po co się uczyć języków obcych (według Cejrowskiego)...;)
http://www.youtube.com/watch?v=PjIeklb4hHw
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja liczę zarówno na Hiszpański jak i Rosyjski :)
M
mgent
mniszka - Ja liczę na francuski, włoski, norweski i łacinę ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki