ZALOGUJ SIĘ

Czy jest możliwe czasowe wstrzymanie nauki na eTutorze?

11 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Mam wykupiony profil na etutorze na razie na rok, niestety przez najbliższy miesiąc, dwa nie mam możliwości logowania się na swoim koncie i kontynuowania nauki. Wznowię ją w sierpniu lub wrześniu ale do tego czasu uzbiera mi się z kilka tysięcy powtórek (już mam ich 760) i nie wiem jak później ogarnę ten temat. Stąd moje pytanie i prośba: Czy wiecie jak czasowo wstrzymać naukę na swoim profilu, aby zatrzymała się na pewnym etapie i czy można ją później od tego momentu po jakimś czasie wznowić? Bardzo proszę o pomoc w tym zakresie.

Angelika
A
angelikaa84
a.kosmal - @angelikaa84, niestety nie ma możliwości "zawieszenia" abonamentu, bowiem biegnie on nieprzerwalnie od dnia aktywacji do ostatnego dnia jego ważności.
Pozdrawiam,
Agnieszka
- 11 lat temu
tamek - uwaga Angeliki jest słuszna. taka możliwość powinna być! - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Witam, nie znam takiej możliwości. Być może ktoś zna. Ja przez pół roku nie miałem wykupionego abonamentu w związku z tym uzbierało mi się bardzo dużo powtórek. Jest możliwość rozłożenia powtórek, o ile jest za dużo. Po wejściu na powtórki jest opcja możliwości rozłożenia zaległych, lub przyszłych powtórek na czas do 90 dni.
Ja osobiście zresetowałem wyniki nauki i zacząłem od nowa.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Skieruj pytanie bezpośrednio do administracji lub zadzwoń :)
Adres e-mail: [...]@etutor.pl
Telefon: +48 795 95 95 90
D
daga3030

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję Wam za odpowiedzi :)
A
angelikaa84
barmac05 - Może zrób w komentarzach

Bo dostajesz za dużo plusów (1 plus = 10 pkt.)
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wejdź w menu "Statystyki" następnie kalendarz powtórek i wyklikaj dni w których nie będziesz na pewno robić powtórek, to raczej nie przedłuża abonamentu ale nie będzie natłoku powtórek
grzegi44
Gość - Witam, ta metoda da nam to, że wszystkie powtórki z dni "wyklikanych" nie znikną, tylko rozłożą się na kolejne dni, próbowałem.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurcze szkoda że nie ma takiej opcji. Wydaje mi się że z programistycznego punktu widzenia nie jest to żaden problem - większym na pewno jest zaprogramowanie rozkładania powtórek na kolejne dni w przypadku wyłączenia tego dnia w kalendarzu. Hmmm może jakiś grupowa wiadomość do władz Etutor albo jakaś sugestia, gdyż przyznam szczerze że bardzo jestem za taką opcja. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której przez miesiąc nie mógł bym wchodzić do serwisu. Pozdrawiam
M
misiulinius
Gość - Proponuję dać taką propozycję w dziale "sugestie" i jeżeli znajdzie duże poparcie, to jest szansa na zrealizowanie. Ja jestem za.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja nie wiem jak to zrobić i chciałem się dowiedzieć jak mam wstżymać nauke wieć prosze odpisać jak mam to zrobic do mam już tylko 4 dni do nauki i chce zattżymać
P
PanKrystian123
Gevelka - Powyżej już była odpowiedź na to pytanie. Nie da się zawiesic. Abonament idzie nieprzerwanie. Co najwyżej można nie wchodzić na etutora przez dłuższy czas, a zaległe powtórki "zwalczyć" narzędziem do rozkładania powtórek. Jednak działa to tylko przy abonamencie z jednego języka. Jeśli ma się dwa jezyki, to to narzędzie nie działa poprawnie - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szkoda, że nie ma możliwości wydrukowania słówek. Może coś takiego się pojawi?
Niektórym raz powtórka nie wystarczy.
A
asiam18-91
futbolowa - Jest taka opcja w dziale 'słówka'. Wybierasz jakiś dział, np. https://www.etutor.pl/words/153989 i masz możliwość pobrania fiszek albo pdfa.

Podobnie ma się sytuacja z słówkami dodanymi do powtórek: https://www.etutor.pl/words/added [wystarczy wybrać temat].
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można też i usunąć część powtórek. Nie jest to na pewno rozwiązanie idealne, ale zawsze jakieś. Zbyt duża liczba powtórek może zniechęcić do powrotu, więc ich redukcja lub reset jak wyżej już zaproponowano, może pomóc wyjść z tej sytuacji.
Djurdjica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki