ZALOGUJ SIĘ

A moze by tak.. sie poznac? i przedstawic etutorowemu ogolowi!

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Ja pierwsza wiec!

Mam na imie Agnieszka, na etutor dopiero od stycznia 2013 roku (poziom A1 - dla przypomnienia i wyhaczenia wyrazow, ktorych nie znam).

Mieszkam w UK (Brighton), wiec glownym celem nauki dla mnie jest nie tylko umiejetnosc komunikowania sie w tym jezyku, ale WIELKA i NIEOGRANICZONA swoboda w rozmowie.

28 lat!

Interesuje sie sztuka :)
zajmuje sie glownie grafika i fotografia.


Kto chetny i nastepny? :)
Pep
agazerka - @Pep: bardzo prosimy o nie używanie w swoich wypowiedziach słów ogólnie uważanych za wulgarne. Prosimy o usunięcie tego słowa z Pani wypowiedzi. - 11 lat temu
Pep - przepraszam, ale to slowo z wulgaryzmem malo mi sie kojarzy, choc wiem, ze za takie jest uwazane. Juz nie bede! :) - 11 lat temu
futbolowa - Pep, nie przejmuj się, ja też nie uważam, aby to było wulgarne słowo ;) - 11 lat temu
efogt - A jakie to było słowo bo jestem ciekawa czy rzeczywiście było wulgarne? - 11 lat temu
futbolowa - Na 'ch' - jak nazwa choroby zakaźnej ;) - 11 lat temu
olasowa - jako że jest to nazwa choroby zakaźnej to nie jest wulgarne słowo, motyla noga! - 11 lat temu
agazerka - Szanowni Państwo, oczywiście nie twierdzimy, że było to słowo wysoce wulgarne. Ale, jak sami Państwo zauważyli, mamy tutaj uczniów w różnym wieku, nawet jedenastolatków, dlatego pilnujemy tego, jaki język jest używany w wypowiedziach. Pozdrawiam serdecznie, Aga - 11 lat temu
efogt - Pani 'agazeraka' ma oczywiście rację, jednak nie jest to taki typowy wulgaryzm:) Dzięki @futbolowa.
Pozdrawiam wszystkich choleryków:)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

futbolowa
Pep - co za sens pisac w tematach, ktore sa sprzed 2 lub 5 lat? Pewnie polowy osob juz tutaj nie ma.. - 11 lat temu
DAD - Hmm... jakoś mi się wydaje,że jest tez całkiem aktualny wątek, ale nie potrafię go znaleźć.

No chyba że rok minął i nie zauważyłem nawet kiedy... :)
- 11 lat temu
futbolowa - Ten drugi nie jest wcale taki nieaktualny. Lepiej dopisać się tam, dzięki czemu wskoczy na górę i będzie odświeżony, niż zakładać dziesiąty taki sam wątek ;) Mamy tu wiele takich sytuacji, że jeden temat poruszamy nawet w kilkunastu wątkach. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

My name is Marta and I am studying a master in Finance and Accounting.
I am learning english on Etutor, because I want to work abroad (maybe Australia).
I suppose I'm on B2 English Level.
foxy2
Pep - Australia sounds great! When are you planning to go there? (jak cos zle napisalam - to poprawic mnie prosze :) ) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
foxy2 - I'm going to go there in two or three years.
You are leaving abroad in the UK, is it good place to live?
- 11 lat temu
Pep - Can you explain why Australia? :)
I used to live in London. I don't like this city at all! So i moved to Brighton and I love it! This is the first place in my life I know I want to be. I belong here :) it's great place to be, to live!
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pep, wysłalam Ci zaproszenie do znajomych, bo mam pytanie co do Brighton
olasowa
Pep - Dodalam, ale wiadomości nie dostałam :p - 11 lat temu
olasowa - Możesz sprawdzić jeszcze raz? wysłałam 13 marca - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam na imię Andrzej. Jestem matematykiem. Zawodowo zajmuję się statystyką. Osiągnąłem wiek, który pozwala mi od kilku lat uczestniczyć w pasjonujących wykładach Akademii 30+ :)
http://akademia30plus.pl/

Dla przeciwwagi mojej działalności zawodowej czytam książki historyczne, filozoficzne, popularno-naukowe, literaturę faktu i literaturę piękną. Jeśli miałbym wymienić jedną rzecz, która jest mi najbliższa z kręgu moich zainteresowań to powiedziałbym, że jest to twórczość Jacka Kaczmarskiego. Gdy już osiągnę najwyższy poziom wtajemniczenia w nauce angielskiego przetłumaczę jego utwory :)

Mój cel nauki - powtórzę za Pep czyli Agnieszką - WIELKA i NIEOGRANICZONA swoboda w rozmowie.
Myślę, że dam radę, skoro jeden z najwybitniejszych polskich pisarzy Józef Korzeniowski nauczył się angielskiego w wieku dorosłym, żeby później pisać wielkie dzieła w tym języku, swoim stylem wnosząc wkład w jego rozwój.
hilbert
bird - Jaka szkoda, że takiej Akademii nie ma i we Wrocławiu... Tym bardziej, że za kilka dni będę dumną posiadaczką owego plusa przy 30-tce ;)

Pozdrawiam, Malwina (kulturoznawca)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
ipon - Jaka szkoda,że takiej Akademii nie ma w Bradford. - 11 lat temu
hilbert - We Wrocławiu pewnie dało by się akademię zorganizować. Trzeba by tylko znaleźć ludzi lub/i instytucję która chciałaby to poprowadzić. Know-how już jest, więc nie trzeba wyważać otwartych drzwi.
A w Anglii pewnie są jakieś podobne inicjatywy. Z pewnością o ciekawych wykładowców dużo łatwiej.
- 11 lat temu
ipon - Hilbert dlaczego w Bradford o ciekawych wykładowców duzo łatwiej?Chyba nie muszę tłumaczyć przepaści edukacyjnej miedzy naszymi( ja od 7 lat mieszkam w Anglii) państwami .Ale może w temacie Akademia 30+ jest inaczej.Pozdrawiam serdecznie. - 11 lat temu
hilbert - Nie wiem jak jest w Bradford, miałem jedynie na myśli fakt, że na wyspach łatwiej o wybitnych naukowców i popularyzatorów nauki niż w Polsce. Jeśli chodzi ogólnie o system edukacji to trudno mi się wypowiadać bo nie wiem jak on wygląda w UK. Ale to chyba dyskusja na osobny wątek :) - 11 lat temu
Pep - jak ladnie napisane - osiagnalem wiek :)
Andrzej - szerokie zainteresowania! od matematyki po literature piekna!
Dodales mi wiecej otuchy piszac, ze Korzeniowski zdzialal to (i zreszta nie tylko on!) co my chcemy zdzialac! :)
- 11 lat temu
hilbert - dzięki :)
Tak właśnie, damy radę. Trzeba się od czasu do czasu motywować :)
- 11 lat temu
Pep - Hilbert, a na jakim poziomie jesteś? - 11 lat temu
hilbert - Robię tutaj A2, chociaż umiem trochę więcej. Niestety mam luki w gramatyce i słówkach, około 20% z tego poziomu to są moje braki. Chcę wreszcie nauczyć się gruntownie. - 11 lat temu
Pep - Ja te, ja tez! Ja uczę się od poziomu A1. I akurat luk w gramatyce tutaj nie ma (mam nadzieje!) tak w slownictwie trochę jest. A zaczęłam od początku, bo tak jak Ty chce się nauczyć raz a porządnie. Od początku. Gramatyka sprawia mi duże problemy w życiu codziennym. Ograniczone słownictwo rownież. Także trzeba się wziąć za siebie :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aga mieszkamy niedaleko od siebie;) ja jestem z Littlehampton;)
maddie1819
Pep - tak niedaleko to to nie jest, ale blizej niz Polska :) A odwiedzasz Brighton? jak cos, to zapraszam :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na imię mam Mira jestem tutaj, na Tutorze od ho,ho,ho i jeszcze dłużej.Przyleciałam do Anglii do syna ,aby zrobić mu i spędzić z nim święta Bożego Narodzenia.To było 7 lat temu .Mieszkam w Anglii z rodziną mężem i dwoma synami.Mieszkam w Bradford najbardziej pakistańskim mieście na Wyspach.Dzięki solidnej pracy i nauce z Tutorem mam kontrakt ale czy satysfakcję z pracy?Nie bardzo.
ipon
Pep - hehehe, to planowalas przyjechac tylko na swieta? No prosze :)
satysfakcje z pracy ciezko osiagnac, to fakt. Ale od czego sa marzenia, cele i plany? :)
- 11 lat temu
maddie1819 - Heh o tym samym pomyślałam-Świąteczny pobyt Miry "trochę" się przedłużył;P - 11 lat temu
Pep - Zreszta mój pobyt tez się przedłużył. Planowalam być tylko 2 lata. Za miesiąc będą okrągłe dwa latka i jak na razie nie planuje wracać! Moim celem było przyjechać i nauczyć się angielskiego - wrócić. Ale ze mój angielski jeszcze kuleje to... :) wyszło, ze muszę tu zagościc na dluzej! - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam na imię Danuta i jestem emerytem w wieku 60+. Uczę się angielskiego dla własnej przyjemności. A że lubię podróżować więc wierzę, że kiedyś mi się przyda. Na eTutorze jestem od grudnia ub. roku. Kurs wykupiono mi w prezencie gwiazdkowym.
Dama522
maddie1819 - Fajny prezent gwiazdkowy czyż nie Danusiu?;) - 11 lat temu
Pep - potwierdzam - swietny prezent! :) jak idzie nauka do tej pory?
- 11 lat temu
Dama522 - Prezent najlepszy jaki można sobie wymarzyć. A swoją drogą nauka na eTutorze to jak zabawa. Zachęciłam swoją córkę aby doskonaliła swoją znajomość angielskiego na tym portalu. Wykupiłam jej kurs w dniu walentynek (była promocja) - 11 lat temu
maddie1819 - W Walentynki była promocja?Ehh..przegapiłam;/ - 11 lat temu
Gość - O ile pamiętam tylko dla nowych użytkowników.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu
Dama522 - ...a dokładnie dla drugiej połówki... - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.