ZALOGUJ SIĘ

Niedostępne listy słówek - wygasł abonament na kursy do których należą

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Od kilku dni w zakładce "Statystyki" mam komunikat, że kilka list słówek jest niedostępnych w systemie powtórek. Ponoć wygasł abonament na kursy, do których te listy należą. Wychodzi na to, że powinnam wykupić abonament na Business English. Zgłosiłam problem i otrzymałam odpowiedź, że problem wynika z tego, że "niektóre (nie wszystkie) listy słówek kursu Business English są teraz dostępne jedynie dla użytkowników, którzy mają wykupiony na niego abonament." Jeśli chcę się nadal uczyć słówek z zablokowanych list, mam stworzyć własną listę słówek i na niej umieścić te słówka a zablokowane listy skasować. Jak sprawdzić o jakie słówka chodzi, skoro te listy są zablokowane? Prosiłam eTutora o wskazówki, ale odpowiedzi nie otrzymałam. Macie jakieś pomysły jak to zrobić?

I co to w ogóle za pomysł, żeby słówka na które abonament już raz wykupiłam (nie tylko te, które mam już w powtórkach, ale także te, których nie zdążyłam do powtórek dodać), przesuwać do innego kursu, za który trzeba ponownie (i to nie mało!) zapłacić? Takie działanie jest nieuczciwe. Wystarczyło zmiany wprowadzić dla nowych użytkowników, tak jak było w przypadku wyłączenia teledysków.
D
Danoota
renata_k - Witam,
odpowiedziałam Pani drogą e-mailową.
Pozdrawiam
Renata K.
- 11 lat temu
Danoota - OK, dziękuję. Uzbrajam się w cierpliwość. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam, spróbuj otworzyć zakładkę "słówka". Następnie przełącz na "dodane do powtórek". Na dole listy są słówka "Business English". Po otwarciu lekcji powinno ci się ujawnić "wykup abonament" a na dole po lewej stronie znaczek "usuń z powtórek". Tak przynajmniej jest u mnie. Może ci się uda.
Jak otworzyć listę nie wiem. Raczej bez wykupionego abonamentu ci się nie uda. Jeżeli pamiętasz słówka to można wejść w "diki" i dodać poszczególne słowa lub zdania do powtórek, które będą na własnej liście słówek.

Powodzenia.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Danoota - Z usunięciem zablokowanych list nie ma problemu. Problem polega na tym, że nie wiem jakie słówka są na tych listach i w związku z tym nie wiem co powinnam dodać do powtórek.

Mimo wszystko dziękuję, że próbowałeś mi pomoc :)
- 11 lat temu
Gość - Najważniejsze że udało się usunąć listy. Słówka lub zdania które potrzebujesz można znaleźć w diki i dodać do własnej listy.

Powodzenia w nauce, pozdrawiam.
- 11 lat temu
Danoota - Chyba się nie rozumiemy. Nie chcę usuwać tych zablokowanych list, bo nie wiem jakie słówka są na nich znajdują a nie chcę stracić żadnego. Skoro nie wiem co się znajduje na zablokowanych listach, nie mogę tego dodać z diki.pl.

Otrzymałam już odpowiedź na mojego maila z eTutora. Teraz czekam na rozwój wypadków :-)

Jedno co mnie dziwi, to fakt, że dyskusji nie podjął nikt z takim samym problemem jak ja. Tylko mnie to dotyczy?
- 11 lat temu
Gość - Też miałem ten problem, listy pousuwałem i problem zniknął. Ilość słówek w powtórkach pozastała taka sama. Dlaczego się pojawiły i co to były za słówka nie wiem i mało to mnie interesuje. Rzeczywiście źle cię zrozumiałem. Czasami tak się zdarza.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu
Danoota - Gdybym miała pewność, że usunięcie zablokowanych list słówek nie spowoduje skasowania słówek, to pewnie bym te listy usunęła, ale pewności nie mam. Może być tak, że słówka na listach zablokowanych nie są wliczane do ogólnej ilości elementów dodanych do powtórek, dlatego jeśli usunąłeś listy zablokowane, to nie spowodowało to pomniejszenia ilości tych elementów. Zmniejszenie ilości mogło nastąpić w momencie zablokowania list a wtedy nasza czujność była uśpiona i dlatego trudno to dziś jednoznacznie stwierdzić.

Ja też pozdrawiam :)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki