ZALOGUJ SIĘ

Problem z dźwiękiem od kilku dni [tablet]. Czy tylko u mnie?

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Od kilku dni dźwięk w powtórkach i słowniku bardzo żadko mi działa, a jak już działa to się tnie. Wcześniej wszystko działało idealnie.

Powtórki robie na tablecie, ostatnio nic w nim nie zmieniałem i nie mam problemu z dźwiękiem na żadnej innej stronie. Przeinstalowałem Opere i nic nie pomogło. Czy tylko u mnie jest ten problem?
P
Pixem
waldibe1 - Zerknij tutaj: https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php#sound
Dodatkowo: Myslę, że masz zbyt mało pamięci - wyczyść pliki tymczasowe - może pomoże. Pozdrawiam Waldek
- 11 lat temu
mceo - Pixem ja mam taki sam problem a nie uczę się na tablecie. Myślę , że jak to nie zniknie do tygodnia to trzeba to będzie zgłosić ET - 11 lat temu
Ewa-Sally - Ja tak czasem miewam w sytuacji, kiedy równocześnie z użytkowaniem tej strony działa mi w tle jakiś program często odwołujący się do dysku, albo łącze internetowe jest intensywnie wykorzystane przez inny proces. Albo po prostu gdy tego dnia internet wolno działa.

Aktualnie mam wszystko w normie.
- 11 lat temu
Pixem - Rozwiązywanie problemów już czytałem, ale nie ma tam nic co może pomóc. Pliki tymczasowe czyściłem, nie wgrywałem nic na tableta w ostatnim tygodniu, a nawet przeinstalowałem przeglądarke. Tableta używam tylko do internetu i wcześniej wszystko było ok.

Co do prędkości internetu to speed test pokazuje 15mega to mecze można bez problemu oglądać :D

Ale jak Mceo ma podobne problemy to ciągle mam nadzieje, że to problem na stronie, który minie.
- 11 lat temu
MadziaC758 - Hej, też mam ten problem. Jak zaczynam robić powtórki lub jakieś ćwiczenia to na początku jest ok, a po jakimś czasie zaczyna przycinać dźwięk i muszę odświeżać stronę. To troszkę irytujące - 11 lat temu
piotrszmidt - Mi także całkowicie przestały odtwarzać się dźwięki. Całe szczęście, bo myślałem, że to wina tableta...
- 11 lat temu
kingamusic - Uspokoiliście mnie, bo mam ten sam problem na tablecie. Z resztá nie tylko z dźwiękiem. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

W tym tygodniu planujemy aktualizację serwisu, która będzie obejmowała również skrypty do odtwarzania dźwięku. Gdyby problem nie zniknął do końca tygodnia, prosimy o zgłoszenie tego faktu na [...]@etutor.pl
Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Poprawił się u was ten dźwięk. U mnie bez zmian dźwięk się tnie i co kilka powtórek zawiesza przeglądarke (przy innych stronach się nie zawiesza).
P
Pixem
MadziaC758 - u mnie też bez zmian:/ - 11 lat temu
mceo - ja muszę odświeżać stronę co jakiś czas przy powtórkach, żeby mieć nieurwany dźwięk - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki