ZALOGUJ SIĘ

System codziennych powtórek nie działa poprawnie

zmodyfikowany: 8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Licznik postępu wykonanych powtórek nie działa poprawnie to znaczy cofa się o kilkadziesiąt miejsc do tyłu, a później o tyle miejsc do przodu, a w międzyczasie pojawiają się powtórki zaklasyfikowane jako zaliczone. Powtórki są bardzo ważną częścią naszej nauki, więc jakakolwiek niewydolność systemu jest irytująca. Jestem pewna, że winą nie jest mój 'sprzęt', bo zaczęłam robić powtórki na tablecie, a po przejściu na komputer niesprawność o której piszę potwierdziła się.
danutka176
danutka176 - Nie wiem co mogło być powodem wczorajszych 'zawirowań' podczas wykonywania powtórek. Dziś wszystko jest ok. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dość dziwna sytuacja. U mnie wszystko działa prawidłowo, tzn. wraz z postępem systematycznie licznik "odlicza w dół", nic nie skacze. To, że pojawiają się ponownie powtórki przed chwilą już "zaliczone" nie musi być błędem, a jedynie efektem skumulowania się w danym dniu powtórek z kilku poprzednich dni jeśli przez jakiś czas ich nie robiłaś. Np. nie robiłaś od trzech dni i dane słowo algorytm mógł dodać dziś, wczoraj i przedwczoraj, więc dziś może teoretycznie wystąpić w powtórkach nawet 3-krotnie. U mnie też tak czasem bywało ....
pzdr
M
mlesniewska1
danutka176 - Powtórki robię codziennie. Powtórek w testach, które też robię codziennie, było dziś zadziwiająco mało. Mam nadzieję, że to chwilowe zawirowanie. Pozdrawiam - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Danusiu to musi coś być u Ciebie może coś z netem u mnie w UK wszystko działa normalnie, a teraz bym zauważył na pewno bo mam przerwę w robocie więc z automatu siedzę więcej przed kompem.Pozdro
adamdor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale chyba faktycznie coś jest chyba nie tak. Po kilku dniach przerwy w nauce skumulowało mi się ponad 500 powtórek. Wczoraj udało mi się nadrobić sporo zaległości i pozostało tylko ponad 200. Dziś siadam przed laptopem a tu niespodzianka - ilość "samoistnie" spadła do ledwo ponad 100.
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki