ZALOGUJ SIĘ

Rozkładanie powtórek - czy u Was działa to poprawnie?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Zaczyna mnie irytować to w jaki sposób działa rozkładanie powtórek. Nie wiem czym to jest spowodowane, zwłaszcza, że jakiś czas temu wszytsko działało jak najbardziej w porządku. Zacznę od tego, że mam dwa abonamenty: na niemiecki i angielski. I teraz nie korzystam od jakiegoś czasu z niemieckiego, uczę się jedynie na angielskim. Ostatnio miałam parę dni przerwy i zrobiło się 800 powtórek. Chciałam to rozłożyć na 8 dni, żeby wyszło po 100 dziennie. Ale nie... System robi mi wtedy 4 dni wolne (bez powtórek) i kolejne 3 sa po prawie 300 powtórek... To na co mi takie rozkładanie? Już gdy próbuję rozkładania na 4 dni, to robią mi się jakieś dni wolne i po ponad 200 powtórek na dzień. Da się to jakoś "zwalczyć"? Czy u innych też rozkładanie działa w ten sposób?
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Sprawdziłam, u mnie działa OK. Robię tak: jeśli mam zaległe powtórki, które chcę rozłożyć na następne dni to ustalam sobie najpierw, ile powtórek dziennie chcę robić (np. 200). Później w polu "Liczba kolejnych dni, na które mają być rozłożone powtórki (2-90):" zmieniam strzałkami ilość dni, tak długo, aż w polu "Szacowana dzienna liczba powtórek" pojawi się liczba 200 (równo raczej nie będzie, czyli ok. 200 ). No i zatwierdzam zmianę. System rozkłada mi po równo (200) na kolejne dni. Żadnych dni wolnych nie mam. Może kliknęłaś na ten dzień, gdzie nie masz teraz powtórek: "Aby zrobić sobie wolne w wybrany dzień, kliknij odpowiednią komórkę w kalendarzu. Ikonka leżaka oznacza, że na dany dzień nie będą planowane powtórki. Nie będziesz też otrzymywać tego dnia powiadomień związanych z procesem nauki." :)
A
atusia73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Robię dokładnie tak jak Ty, tylko, że u mnie to to działać nie chce. Nie robię sobie sama wolnych dni. System tak mi rodziela powtórki, że jakiś kosmos z tego wychodzi i kilkanaście wolnych dni. Denerwuje mnie to strasznie. Próbowałam nawet rozdzielać na 30 dni. To po prostu mam przez tydzień brak powtórek, a potem po mniej więcej 100 na dzień. No i to by mi pasowało, tylko dlaczego robi mi tydzień wolnego? Może to jednak przez 2 abonamenty...
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Możliwe, ja mam jeden abonament i rozkładanie powtórek działa poprawnie. A może wtedy, kiedy nie masz powtórek z angielskiego system planuje powtórki z niemieckiego? Chociaż to zupełnie bez sensu, bo co by szkodziło uczyć się dwóch języków w jednym dniu? Zgłoś problem do eTutora, bo chyba tylko oni wiedzą jak to działa i co z tym zrobić.
A
atusia73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kiedyś w sugestiach o tym już pisałam i odpisali mi, że rozkładaja sie powtorki na dwoch abonamentach jednoczesnie. Strasznie to niepraktyczne, bo jesli jestem na biezaco z jednym jezykiem, to nie potrzebuję na nim rozkładania powtórek. Chciałam się zorientować, czy inni mają też taki problem. Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi rozkłada tak, że nie mam pojęcia co się dzieje ;p
Wogóle nie działa.
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki