ZALOGUJ SIĘ

eTutor Premium - opinie (czy warto jeśli chcemy znacznie przyspieszyć efekty nauki)

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witajcie!

Proszę o pomocne opinie tych którzy korzystają z wersji premium, czy warto? i czy opieka lektora jest satysfakcjonująca

Dziękuję i pozdrawiam :)
R
rafalnh1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam.

Moim zdaniem eTutor Premium warto wykupić, jeżeli ktoś potrzebuje dobrze poznać język angielski. Mam na myśli konieczność prowadzenia korespondencji, dokumentacji itp. oraz potrzebę przystąpienia do egzaminu z tego języka. Wykupienie gwarantuje ocenę każdego nagrania i wypracowania. Natomiast dla dużo osób wadą jest cena. Moim zdaniem wygórowana.

Pozdrawiam.

Istnieje limit miesięczny na sprawdzanie, wcześniej tego nie zauważyłem, przepraszam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
quantum137 - > Wykupienie gwarantuje ocenę każdego nagrania i wypracowania.
Wcale nie gwarantuje - są limity.
Cena jak cena ale Premium raczej warto wykupić zwłaszcza jak ktoś ma mało czasu.
- 11 lat temu
Gość - O tym że są limity nie wiedziałem. A to zmienia trochę ocenę o kursie. - 11 lat temu
Gość - Dziękuję, nie zauważyłem wiadomości o limitach, ale rzeczywiście piszą.
Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej.

Bez wątpienia każdy ma swoje zdanie na ten temat.
Jak dla mnie cena jest wygórowana. Wolałbym te pieniądze przeznaczyć na korepetycje bądź szkołę językową , już działam w tym kierunku. Mam już trochę dość siedzenia przed komputerem czy książkami i na pewno będzie tak samo lepiej w Twoim przypadku jak te pieniądze przeznaczysz na żywy kontakt z językiem.
joke1
Gość - Jeżeli chodzi o rozmawianie w języku angielskim, to też uważam że korepetycje dadzą więcej. Kurs bardziej pomaga w rozumieniu i pisaniu. Natomiast dużo trudniej jest prowadzić konwersację w danym języku. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej,

Nie mam eTutor Premium, ale czesto sprawdzam nagrania uzytkownikow, by im pomoc. Przegladnelam rowniez nagrania poprawione przez nauczycielke. Polecila ona popracowanie nad plynnoscia w czytaniu, ale nie dala zadnych wskazowek jak to zrobic. Np aby brzmiec plynnie podczas mowienia laczymy czasownik z przyimkiem: speak up ->spikup. Czy tez wyrazy zwykle wystepujace razem jak np. table_tennis, tv_stand, ticket_office - sa one wymawiane tak jakby tworzyly jeden wyraz. Rowniez, nie wylapane zostaly wszystkie wyrazy, ktore student wypowiedzial zle, lub ze zlym akcentem (hmmm)
Moja opinia jest oparta tylko na niewielu przykladach, jakie mialam mozliwosc podgladnac.

Uwazam, iz eTutor moglby jeszcze popracowac nad wprowadzeniem lekcji z pronunciation.

Osobiscie polecilabym Premium dla osob chcacych poprawic gramatyke i pisanie wypracowan, bo w tym przypadku jest on bardzo dobry.

Co do cwiczenia wymowy moge polecic zaintersowanym ksiazke do sciagniecia online, ale zaznaczam, ze jest ona po angielsku.
ssunnydayss1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Posłuchajcie podpowiem wam w sieci są serwisy gdzie przez Skypa możesz rozmawiać z innymi ludźmi ze świata dodatkowo na Facebooku możesz zainstalować kamerke i też możesz rozmawiać. Korepetycje np. w Warszawie to koszt 50 zł za 60 min są bardzo drogie.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

do ssunnydayss1
czy możesz podać stronę do tej książki?
Z góry dziękuję
dania57
ssunnydayss1 - Z wielką ochotą wyślę na priva, jak nie masz nic przeciwko - 11 lat temu
hotaru85 - ja również byłabym zainteresowana :) - 11 lat temu
jerzy_pozoga - I ja również jestem zainteresowany. Mam pytanie- czy są dwie wersje AmEn oraz BrEn?
Ja mam na uwadze wersje AmEn. Bardzo proszę.
- 11 lat temu
ssunnydayss1 - Niestety, tylko w wersji BrEn. - 11 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki ssunnydayss1,
Biorę co dobre. Czy już można?
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
futbolowa - To ja również jestem chętna :) - 11 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki ssunnydayss1,
A JA już wszystko TO darmowe CHAPTER 1+Audio ściągnąłem i dało się łatwo pootwierać.
Serdecznie pozdrawiam i duży + dla Ciebie.
JKP
- 11 lat temu
ssunnydayss1 - no skoro tylu chetnych to wrzuce tu :)

http://pronunciationlondon.co.uk/e-book-audio/

na dole po prawej stronie jest odnosnik do wersji ksiazki online, koszt £15.

Jesli macie mozliwosc zakupu z amazon.co.uk to polecam dla poczatkujacych z pronunciation: Get Rid of your Accent by Linda James, czesc pierwsza. Przerobilam ta ksiazke zanim siegnelam po SOE. Uklad ksiazki jest bardzo czytelny i ma sporo przykladow.
Dla glebszej wiedzy polecam English pronunciation in use , poziom advanced.
Pozdrawiam
- 11 lat temu
futbolowa - Dzięki ssunnydayss, przejrzałam ją sobie, bardzo ciekawa propozycja :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki